Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wszystko jasne! PZPN wybrał bazę reprezentacji Polski przed Euro 2020

Nie Arłamów, a Opalenica będzie miejscem, w którym reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do Euro 2020. Władze PZPN podjęły decyzję dotyczącą wyboru bazy biało-czerwonych - informuje "Przegląd Sportowy".

Polski Związek Piłki nożnej znalazł ośrodek, w którym reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do mistrzostw Europy w 2020 roku. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" kadra Jerzego Brzęczka przed wyjazdem na turniej będzie trenować w Opalenicy. Na październikowym zjeździe władze związku wykluczyły kandydaturę Arłamowa, w którym Polacy trenowali przed mistrzostwami świata w 2018 roku i Euro 2016.

Wszystko wskazuje na to, że polscy piłkarze zamieszkają w hotelu Remes, umiejscowionym przy boiskach treningowych, na których podczas Euro 2012 trenowali Portugalczycy. Hotel znajduje się zaledwie 30 km od lotniska w Poznaniu, co również jest dużym atutem Opalenicy. Bliskość lotniska istotna jest ze względu na to, że Euro 2020 będzie się odbywać w 12 europejskich miastach. Na razie nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie swoje spotkania rozegra reprezentacja Polski.

Mecze przyszłorocznych mistrzostw Europy odbywać się będą w Danii (Kopenhaga), Holandii (Amsterdam), Rumunii (Bukareszt), Irlandii (Dublin), Hiszpanii (Bilbao), Węgrzech (Budapeszt), Szkocji (Glasgow), Niemczech (Monachium), Azerbejdżanie (Baku), Rosji (Petersburg), Włoszech (Rzym) i Anglii (Londyn). Losowanie fazy grupowej odbędzie się 30 listopada o godz. 17:00 w Bukareszcie.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (18)
Wszystko jasne! PZPN wybrał bazę reprezentacji Polski przed Euro 2020
Zaloguj się
 • oloros11

  Oceniono 7 razy 5

  40 lat bez sukcesu i tak zostanie

 • norge

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe kiedy zaczną się reklamy z piłkarzami na okrągło i dmuchanie balonika, już drżę z podniecenia!

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 2 razy 2

  Ojtam, baza powinna być w częstochowie albo licheniu...malutki mesjasz tak pedział!

 • stafarda

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe ile to kosztowało Opalenicę.

 • janek58kos

  Oceniono 1 raz 1

  Na szczescie nie Soczi, ktore bylo absolutnym strzalem w plot PZPN-u podczas MS w Rosji. Do dzisiaj, jak mysle o tym Soczi naszej kadry , to mi sie robi niedobrze.

 • perla_roztocza

  Oceniono 1 raz 1

  towarzysz Platini powinien być sądzony za decyzję aby mistrzostwa były rozegrane w wielu miastach Europy.

 • zakrzyczny

  Oceniono 1 raz 1

  Mierzeja Wiślana - mogą kopać do woli

 • mare.com

  0

  B.R co ty bierzesz? ..hotel Remes umiejscowiony przy boiskach?/Były sobie boiska i tak sobie trwały i ktos wpadł na pomysł zeby dobudowac hotel

 • stary-ciula

  0

  Ee Byliwer a pampersa już zmieniłeś? Bo inaczej będzie kóópa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX