Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czesław Michniewicz ocenia styl kadry Brzęczka. I jasno deklaruje: Chciałbym kiedyś poprowadzić pierwszą kadrę

Czy bolała go krytyka ze strony Roberta Lewandowskiego? Jak ocenia styl gry kadry Jerzego Brzęczka? I jak zareagował na niedawną wymianę zdań Kamila Grabary i Radosława Majeckiego? Zapraszamy do obejrzenia programu "Dogrywka" w Sport.pl z Czesławem Michniewiczem, selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21.

Program "Dogrywka" w Sport.pl to rozmowy Dominika Wardzichowskiego z ludźmi polskiej piłki: piłkarzami, trenerami, ekspertami i dziennikarzami. Fragmenty programu można obejrzeć w programie "Sekcja Piłkarska", który co poniedziałek możecie obejrzeć na portalu Gazeta.pl, Sport.pl oraz na Facebooku i YouTube Sport.pl. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Czesławem Michniewiczem, selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 21.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (7)
Czesław Michniewicz ocenia styl kadry Brzęczka. I jasno deklaruje: Chciałbym kiedyś poprowadzić pierwszą kadrę
Zaloguj się
 • rysiek67

  Oceniono 1 raz -1

  Czesiu nawet w temalice kariery nie zrobił mimo tych dronów latających nad stadionem,bo nie chodzi o technologię a haryzmę , a o to strasznie trudno

 • janek58kos

  Oceniono 4 razy -2

  Moze niech ten pan oceni styl gry jego kadry na ME w meczu z Hiszpania ( 0:5).

 • agenciputinawon

  Oceniono 2 razy -2

  Michniewicz "711"? Kryształowo uczciwy trener, już dawno wie, że tu nie ma co trenować, tylko trzeba było dzwonić. Fryzjer już pewnie nie siedzi, tylko czy on da rade pomóc reprezentacji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX