Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Reprezentacja Polski znowu zagra w specjalnych strojach. "Zasłużyli na to"

19 listopada reprezentacja Polski zagra ze Słowenią ostatni mecz eliminacji do Euro 2020. PZPN poinformował, że kadra znowu wystąpi w specjalnych jubileuszowych strojach. - Kadra i Piszczu na to zasłużyli - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek.

Ostatni mecz eliminacji do ME 2020 reprezentacja Polski znowu zagra w specjalnych koszulkach przygotowanych z okazji stulecia PZPN. - Wiemy, że kibicom taki model koszulek bardzo się spodobał, więc na zakończenie udanych eliminacji, reprezentacja Polski wystąpi właśnie w tych specjalnych strojach" - przekazała federacja za pośrednictwem łączynaspilka.pl.

Unikalne koszulki wracają

Do tej pory domowa koszulka reprezentacji Polski zazwyczaj była niemal w całości biała. Zawierała tylko drobne czerwone elementy. Z kolei wyjazdowe stroje były najczęściej czerwone i zawierały białe wstawki. Natomiast projekt Nike`a jest wyjątkowy, bo narodowe barwy na koszulce są podzielone na pół.

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

W tym zestawie Polacy zagrali już mecz eliminacyjny z Izraelem (wygrany 4:0), a kibicom ten strój bardzo przypadł do gustu kibicom. Przypomnijmy również, że będzie to szczególna okazja, bo ostatni mecz w narodowych barwach zagra Łukasz Piszczek, który powinien pojawić się na boisku w drugiej połowie. - Kadra i Piszczu na to zasłużyli - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Oficjalnie: Reprezentacja Polski znowu zagra w specjalnych strojach. "Zasłużyli na to"
Zaloguj się
 • kvakva

  Oceniono 2 razy 2

  Dałbym Jarka zamiast orła...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 4 razy 2

  powinni im jeszcze skrzydła husarskie zainstalować, może wtedy udałoby im się te Słowenię pokonać... no popłoch wywołać w szeregach przeciwnika... czy choćby śmiech

 • aa1000

  Oceniono 6 razy 2

  Kiedyś finały ME rozgrywały 4 , a później 8 drużyn [fakt, że inaczej się wtedy to nazywało] i wtedy PZPN mógłby świętować.
  Obstalowanie obecnie specjalnych strojów [może kontusze?], gdzie prawie połowa Europy gra w finałach, to jest śmieszność.

 • outsider44

  Oceniono 3 razy 1

  Stroje może nawet dość twarzowe i sympatyczne. Mogłyby być stałymi strojami reprezentacji. Natomiast co do zasług... mam dość ambiwalentne odczucia.

 • mirek-dub

  Oceniono 2 razy 0

  Wow!

 • ratl81

  Oceniono 6 razy 0

  Te koszulki powinny wejść na stałe. Mega fajny projekt.

 • okazja

  Oceniono 5 razy -1

  dostana spodniczki bo graja niczym pensjonareczki

 • zawszezbyszek2

  Oceniono 2 razy -2

  a Buniek zagra nago cy tez w specjalny lubranku najlepse to z dlugimi rekawkami co mozna zawiazac za pleckami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX