Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polscy piłkarze mogą trenować w Polsce przed Euro 2020. Nie będzie to Arłamów!

Przed mistrzostwami świata w Rosji polscy piłkarze trenowali w Arłamowie. - Przed przyszłorocznym Euro mogą ćwiczyć w Opalenicy - informuje portal Sportowe Fakty.

PZPN szuka ośrodka dla naszej reprezentacji przed mistrzostwami Europy 2020. W czwartek na zjeździe związku okazało się, że wykluczony został Arłamów, w którym Polacy trenowali w zeszłym roku przed mistrzostwami świata i przed Euro 2016.

Zobacz, który piłkarz wkurzył wiceprezesa PZPN:

Sportowe Fakty informują, że biało-czerwoni przed najbliższym Euro mogą ćwiczyć w Opalenicy. Mieliby wówczas mieszkać w hotelu Remes, obok którego znadują się boiska treningowe. W ośrodku tym podczas Euro 2012 mieszkała reprezentacja Portugalii. 

Gdzie będą trenować nasi piłkarze przed Euro 2020?

Hotel Remes ma ważny atut dla naszych piłkarzy - jest zaledwie 30 km od lotniska w Poznaniu. To istotne, bo Euro 2020 będzie odbywać się w 12 europejskich miastach. Nie znany jest jeszcze terminarz mistrzostw, ale Polacy mogą zagrać np w Baku, Rzymie i w Dublinie.

- Możemy mieszkać w kraju, w którym będziemy rozgrywać mecze. Albo w kraju, w którym nie będziemy grać. Możemy mieszkać też w Polsce. I dziś każda z opcji ma 33 procent szans - powiedział Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN, w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Polski związek nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji dotyczącej lokalizacji ośrodka dla kadry. Ta zapadnie po losowaniu grup mistrzostw Europy, które odbędzie się 30 listopada w Bukareszcie.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (8)
Polscy piłkarze mogą trenować w Polsce przed Euro 2020. Nie będzie to Arłamów!
Zaloguj się
 • d34mariusz

  Oceniono 1 raz 1

  Żadnego rozstawiania. Niech grają skoro się uważają za takich dobrych z Hiszpanią, Włochami, Anglią czy Belgią itp. Nic tylko wieczne liczenie na farta. To jest banda dziadów, kalek. Trener dno ale reszta wcale nie lepsza. Będzie mecz z kimś silnym pan drewniak Lewus piłki nawet nie powącha, jak z Kolumbią na WC 2018.

 • 0zatkaokakao0

  0

  Przed przyszłorocznym Euro mogą ćwiczyć w Opaleniny

  Jeśli już to w Opaleninach zapewne ale to chyba nie chodzi nawet o takie miasto...

 • strugan

  0

  Chyba w Opalenicy, nawet na korektorkę brak Wam pieniędzy???????

 • debordian

  0

  "W Opaleniny"? Nie rozumiem.

 • xzyzzy

  0

  hotele takie, srakie, a to zwykli poganiacze balonów.

 • nieradomianin

  0

  Jeśli będą ćwiczyć w "Opaleninie" to może się dla nich skończyć poparzeniami ;)
  Ludzie, czytajcie to, co napisaliście, zanim to opublikujecie!!! PLISSS!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX