Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kontuzja reprezentanta Polski! "Od roku gra na zastrzykach, teraz prawdopodobnie czeka go operacja"

Maciej Rybus wciąż odczuwa silny ból w pachwinie. Być może niezbędna będzie operacja. Wiele wskazuje, że Polaka czeka teraz około siedmiu tygodni przerwy - informuje agencja prasowa RIA Nowosti.

30-letni Maciej Rybus doznał poważnego urazu pachwiny rok temu, przez co musiał pauzować dwa miesiące i stracił 14 meczów Lokomotiwu Moskwa. Polak nie zdecydował się wówczas na operację, ale teraz będzie musiał ją rozważyć, bo kontuzja pachwiny wciąż mu dokucza.

- Rybus będzie musiał przejść dogłębne badanie lekarskie, aby ustalić, czy operacja będzie konieczna. Polak może stracić nawet siedem tygodni z powodu kontuzji pachwiny. Maciej doznał kontuzji w meczu z Krasnodarem we wrześniu 2018 roku. Od tego czasu gra na zastrzykach  - mówi anonimowy informator agencji prasowej RIA Nowosti.

"Rybus gra z takim bólem, że można było go zanieść lektyką do autokaru" - powiedział Marcin Feddek, dziennikarz Polsatu, w ostatniej "Sekcji Piłkarskiej", co możecie zobaczyć poniżej w materiale wideo.

Rybus dostał szansę, ale ją zmarnował

Jerzy Brzęczek postawił na Maciej Rybusa w wyjazdowym meczu z Łotwą (3:0), ale piłkarz Lokomotiwu był jednym z najsłabszych zawodników biało-czerwonych. Łotwa to dopiero 139. zespół w rankingu FIFA, wiec ci rywale nie mogli zrobić na Rybusie zbyt wielkiego wrażenia. W tym sezonie 30-latek mierzył się w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt i Bayerem Levekrusen, a już niedługo czeka go mecz z Juventusem. Ale w Rydze nie było widać tego doświadczenia. Rybus grał niepewnie i asekuracyjnie.

W tym sezonie ligi rosyjskiej Polak zagrał osiem razy i zaliczył dwie asysty.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (5)
Kontuzja reprezentanta Polski! "Od roku gra na zastrzykach, teraz prawdopodobnie czeka go operacja"
Zaloguj się
 • roki4

  0

  "Kontuzja reprezentanta Polski!", "30-letni Maciej Rybus doznał poważnego urazu pachwiny rok temu..." brawa za refleks.

 • scierplaminoga

  0

  Gość zarabia nie mało i ryzykuje kalectwo, żeby nie stracić miejsca w składzie... no jak tam chce, ale trzeba się trochę szanować

 • xzyzzy

  0

  o mój boże, poganiacz balonów nam się rozchorował.

 • segregator-a5

  0

  "Jerzy Brzęczek postawił na Maciej Rybusa w wyjazdowym meczu z Łotwą (3:0), ale piłkarz Lokomotiwu był jednym z najsłabszych zawodników biało-czerwonych. Łotwa to dopiero 139. zespół w rankingu FIFA, wiec ci rywale nie mogli zrobić na Rybusie zbyt wielkiego wrażenia. W tym sezonie 30-latek mierzył się w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt i Bayerem Levekrusen, a już niedługo czeka go mecz z Juventusem. Ale w Rydze nie było widać tego doświadczenia. Rybus grał niepewnie i asekuracyjnie." Partum powala!

 • boliver

  0

  Koniec kariery,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX