Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski rozkręcił "imprezę"! Kadrowicze śpiewali hit zespołu Ich Troje [WIDEO]

Robert Lewandowski kolejny raz popisał się talentem wokalnym. Kapitan polskiej kadry przed meczem Polska - Macedonia Północna zagrzewał kolegów wykonaniem znanych piosenek Ich Troje i Dżemu. Do tej pierwszej dołączyli się także inni kadrowicze. Show piłkarzy skomentował sam wokalista.

Na kanale Łączy Nas Piłka pojawił się materiał zza kulis niedzielnego meczu el. mistrzostw Europy, w którym Polska pokonała Macedonię 2:0. Przed meczem w hotelu biało-czerwonych było wesoło, a kolejny raz w rolę dj-a wcielił się Robert Lewandowski

W przeszłości Lewandowski pokazał, że niezwykle lubi polską muzykę i przed meczami puszczał utwory m.in z musicalu Metro. Teraz zagrzewał kolegów do gry legendarnymi utworami Ich Troje i Dżemu.  Przy okazji pierwszej piosenki "Babski Świat" do Lewandowskiego dołączyli się Wojciech Szczęsny i Artur Jędrzejczyk. 

Można to zobaczyć w poniższym filmie. Od 2.10:

 

Niezwykle spodobało się to kibicom reprezentacji, którzy w komentarzach podkreślają, że Robert Lewandowski ma naprawdę duży talent wokalny.  "Widzę, że Lewy ma rozśpiewaną duszę", "Lewy lepiej śpiewa niż większość gwiazdeczek", "Super wykonanie Wehikułu, szacun Robert", "Lewy rozwalił system" - piszą widzowie. 

Kulisy meczu od razu obejrzał także sam Michał Wiśniewski z zespołu Ich Troje, który docenił zabawę reprezentantów. - No ładnie Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny! Trza to dla całej ekipy na żywo wykonać. Zatrudniam ich - napisał na Facebooku wokalista. 

Możemy przypomnieć, że po awansie na Euro 2016 to Kamil Grosicki stał się głównym promotorem piosenki zespołu Akcent pt. "Przed Twe oczy zielone", która później stała się wielkim hitem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (21)
Robert Lewandowski rozkręcił imprezę! Kadrowicze śpiewali hit zespołu Ich Troje [WIDEO]
Zaloguj się
 • budegac

  Oceniono 8 razy 4

  Banda prostackich troglodytów, w normalnym świecie po prostu robiliby w fabryce. Tępe, puste, nażelowane gwiazdorki.

 • koenzymq10

  Oceniono 9 razy 3

  Przyjdzie Euro 2020 i skonczy sie pajacowanie. Nie wiem z kim na euro zagraja, ale wieszcze 0:3 na otwarcie, 1:2 w meczu o wszystko i 1:1 w meczu "nie placz Ewka....". Ja od zawsze kibicuje Niemcom.

 • szeregowyposel

  Oceniono 4 razy 2

  Akurat dobrze dobrali repertuar, bo grają na poziomie "Ich Troje"

 • jethro21

  Oceniono 4 razy 2

  Jaki repertuar , taka drużyna

 • koment22

  Oceniono 4 razy 2

  Lewy to ma dobrze. Zanuci tylko coś i już zgłaszają się do niego wykonawcy z błagalną propozycją koncertu XD

 • donarturos1

  Oceniono 3 razy 1

  Lepsze to niż Zenek.

 • wesoly_piernik

  Oceniono 1 raz 1

  jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...gratulacje za awans, jest sie z czego cieszyc, brazylia i tak pewnie nigdy nie bedziemy, a co bedzie na mistrzostwach to inny czas i inna bajka..

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego nie "Pachnący kwiatek" Zenka?

 • kalowiec

  Oceniono 1 raz 1

  Euro, a potem Liga Narodów, w sumie sześć razy przyjmą w doopala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX