Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik zaskoczył swoją wypowiedzią. "Może nie będę już mówił nic więcej"

- Cieszyłbym się bardziej, gdybym dostawał więcej niż 15 minut na mecz - powiedział Arkadiusz Milik w rozmowie z Polsatem Sport po meczu Polski z Macedonią Płn. (2:0).

Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 68. minucie, a już dwanaście minut później pięknym strzałem sprzed pola karnego ustalił wynik spotkania Polski z Macedonią Północną. Ekipa Jerzego Brzęczka zapewniła sobie tym samym awans na Euro 2020, ale napastnik Napoli daleki był do euforii.

Arkadiusz Milik: Cieszyłbym się bardziej, gdybym dostawał więcej niż 15 minut na mecz

- Cieszyłbym się bardziej, gdybym dostawał więcej niż 15 minut na mecz. Może nie będę już nic więcej mówił... - powiedział Milik w rozmowie z Polsatem Sport, po czym zapadła cisza. - Cieszymy się z awansu i dalej musimy się rozwijać jako zespół - dodał reprezentant Polski. Potem stwierdził, że nie wie, czy pojedzie na Euro 2020. - Zobaczymy, czy pojadę na mistrzostwa Europy. Chciałbym znaleźć się w kadrze na turniej i grać regularnie. Wszystko zależy ode mnie. Cieszę się z awansu... i tyle.

W tych eliminacjach Milik grał niewiele - w pierwszym meczu z Austrią zszedł z boiska w przerwie. Potem z Łotwą zagrał trzy minuty, z Macedonią Płn. usiadł na ławce, z Izraelem spędził na boisku 17 minut i zaliczył asystę, a ze starć ze Słowenią i Austrią wyeliminowała go kontuzja. W czwartkowym starciu z Łotwą usiadł na ławce, a w niedzielnym spotkaniu spędził na boisku 22 minuty. Łącznie w tych eliminacjach rozegrał zaledwie 87 minut.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (36)
Arkadiusz Milik zaskoczył swoją wypowiedzią. "Może nie będę już mówił nic więcej"
Zaloguj się
 • kamil_89

  Oceniono 18 razy 6

  Jak ma 20 minut, to wykorzystuje 1 z 1 sytuacji. Jak ma 90 minut, to nie wykorzystuje 5 z 5

 • janek58kos

  Oceniono 11 razy 5

  Przeciez dostal wiecej niz kwadrans : byl na boisku 25 minut , co on, nie zna sie na zegarku?

 • scierplaminoga

  Oceniono 3 razy 3

  ja bym się cieszył, gdybyś grając od pierwszej minuty wykorzystywał setki, chociaż 6/10 bo tyle powinien dobry napastnik wykorzystać, ale tym masz 1/10. Owszem strzały z dystansu super, ale koncentracja i wykończenie akcji kuleje niemal co mecz.

 • cr7hg

  Oceniono 3 razy 1

  Jak widać ławka to motywuje i ściąga z niego presję przez co gra jak w Napoli. Dobry ruch trenera

 • piotrt707

  Oceniono 3 razy 1

  Jak będziesz lepszy

 • ton_y

  Oceniono 7 razy 1

  Dużo wartości drużynie dał BRAK Błaszczykowskiego. Można tylko sobie wyobrażać ile lepiej wyglądałaby drużyna gdyby nie NEPOTYZM Brzęczka przez rok.

 • wujekzhameryki

  0

  nie rozumiem większości poniższych komentarzy, przecież Milik nigdzie nie powiedział że należy mu się więcej minut, tylko że bardziej by się cieszył gdyby ich dostawał więcej a to jednak dwie zupełnie różne rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX