Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kołtoń tłumaczy, dlaczego Zbigniew Boniek zatrudnił Jerzego Brzęczka [SEKCJA PIŁKARSKA]

Dlaczego Zbigniew Boniek zdecydował się zatrudnić Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera reprezentacji Polski? - Nie wymyśliłbym Brzęczka - powiedział w Sekcji Piłkarskiej Roman Kołtoń tłumacząc, dlaczego prezes PZPN zdecydował się na taki wybór. Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (29)
Kołtoń tłumaczy, dlaczego Zbigniew Boniek zatrudnił Jerzego Brzęczka [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • michal2708

  Oceniono 11 razy 9

  A gdzie wersja dla umiejących czytać?

 • grot191

  Oceniono 10 razy 8

  Dlaczego? To b proste. Zibi nie chce być najgorszym w historii trenerem kadry .

 • pedro.666

  Oceniono 11 razy 7

  Zbigniew Boniek zatrudnił Jerzego Brzęczka po to, żeby nas wszystkich wkoorwić - i to mu się udało. Może sobie Zbigniew Boniek odhaczyć kolejny sukces w życiu

 • slimslider

  Oceniono 9 razy 5

  Po wielu latach odwiedziłem Polskę tego lata; i rzeczywiście kraj się zmienił pozytywnie nie do poznania, ale Polacy zdołali zachowali swoja pasję do głupiego gadulstwa, np. "Kołtoń tłumaczy, dlaczego Zbigniew Boniek zatrudnił Jerzego Brzęczka"(?) oraz emocjonalną niechęć do chłodnego racjonalnego myślenia.
  Polska Reprezentacja ma światowej klasy bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników oraz najlepszego na świecie numero 9. Jest tylko jedno możliwe wytłumaczenie dlaczego do prowadzenia tej generacji utalentowanych kopaczy zatrudniono trenerskiego "nobody" - igomania zarozumiałego piłkarza zeszłego stulecia, któremu własna pycha odebrała rozum i zdrowy rozsądek.

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  Oceniono 1 raz 1

  Bierny mierny ale wierny, dlatego. W każdej liczącej się reprezentacji w Europie zatrudniania się trenerów z osiągnięciami i doświadczeniem tylko u nas selekcjonerem jest "pan" od WF-u.

 • pivit

  Oceniono 3 razy 1

  To proste. Boniek zatrudnił Brzęczka bo ten jest mu posłuszny. PZPN stać było i stać nadal na selekcjonera klasy światowej ale taki posłusznym nie będzie i na pewno by sobie zapewnił w kontrakcie pełną niezależność. Info od dobrze zorientowanego w polskiej piłce (nie dziennikarza bo oni są na łasce Bońka - uznaniowość akredytacji).

 • byann

  0

  Najbardziej przerażające jest to, że Słowenia miała bardzo słabą drużynę i grała beznadziejnie.

 • byann

  0

  Jakoś jestem przekonany, że Lewandowski po zakończeniu kariery piłkarskiej nie upadnie jak Boniek i Lato.

 • mario72

  0

  można krytykować trenera, ale popatrzcie lepiej na podejście naszych kopaczy, na jakość gry w meczu chociażby ze Słowenią, jak to tacy wspaniali piłkarze takie wspaniałe gwiazdy których trenuje dyletant, to chyba te wielkie gwiazdy powinny w każdym meczu pokazywać tą swoją jakość w postaci wielu pięknych zagrań, pięknych akcji i goli a tego jakoś w nadmiarze nie widzimy, a może grają na złość swojemu trenerowi? to jeszcze większy obciach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX