Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Borek o słowach Bońka. "Mógłbym to zrozumieć, gdyby na czele PZPN stał człowiek z korporacji"

Zbigniew Boniek skrytykował Roberta Lewandowskiego za słowa skierowane w stronę Jerzego Brzęczka. Do wypowiedzi prezesa PZPN odniósł się w programie "Misja Futbol" Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport.

Zbigniew Boniek skrytykował po wrześniowych meczach eliminacji do mistrzostw Europy 2020 Roberta Lewandowskiego za słowa skierowane w stronę Jerzego Brzęczka. - Lepiej, aby do kamery wypowiedział się z pokorą, dyplomatycznie, a napięcie rozładował w szatni. Niech nawet krzyknie czy rozwali szafkę, ale takie sprawy załatwia się we własnym gronie - mówił wówczas prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka. Do jego słów w programie "Sekcja piłkarska" odniósł się Tomasz Ćwiąkała, komentator Canal+

Do słów prezesa PZPN odniósł się w "Misji Futbol" Mateusz Borek, komentator Polsatu Sport. - Gdyby na czele PZPN stał człowiek z korporacji to bym to mógł zrozumieć. Ale Zbyszek, który zawsze miał dużo do powiedzenia i to rzeczy, które nie zawsze podobały się władzy... - podkreślił Borek.

Były reprezentant broni Lewandowskiego po słowach Bońka. "Wyszedłby na hipokrytę"

Dariusz Dziekanowski broni Roberta Lewandowskiego po słowach, które powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN. - Gdyby Robert stwierdził, że wszystko jest w porządku, wyszedłby na hipokrytę - uważa były reprezentant Polski.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (36)
Borek o słowach Bońka. "Mógłbym to zrozumieć, gdyby na czele PZPN stał człowiek z korporacji"
Zaloguj się
 • Oceniono 10 razy 10

  Brzęczek był średnim piłkarzem, trenerem klubowym średnim a reprezentacji beznadziejnym. Mając jednych z najlepszych piłkarzy polskich do dyspozycji przynosi wstyd taki sam jak Legia Warszawa. Boniek był dobrym piłkarzem i zapomniał jak głośno i ostro wypowiadał się, chociaż nie zawsze miał rację. Teraz zrobił błąd i krzywdę polskiej piłce i boi przyznać. Stracił u u mnie i myślę,że sporej ilości kibiców cały szacunek.

 • pedro.666

  Oceniono 10 razy 10

  Tę sytuację mogą uzdrowić tylko Łotwa i/lub Macedonia. Prosimy, zróbcie to! Dla dobra polskiego futbolu, bo inaczej będzie masakra :(

 • Tadek Winiarski

  Oceniono 8 razy 8

  Jedynym człowiekiem który potrafi powstrzymać Lewandowskiego od strzelania goli jest trener kadry

 • Artur Cybulski

  Oceniono 10 razy 8

  Tak pewnie. Przegrali w beznadziejnym stylu ze Słowenią, w takim samym stylu ledwo dowieźli remis z Austrią ale zdaniem Bońka Lewandowski powinien pochwalić trenera, powoedzieć że wszystko jest zajebiście bo przecież kolega Bońka czyli Brzęczek jeszcze wpadnie depresję i będzie mu smutno. Po prostu Brzęczek nie nadaje się na trenera kadry jeśli w tak słabej grupie el która trafia się raz na 50 lat musimy drżeć o awans do samego końca. Nawałka też nie był wybitnym trenerem ale przynajmniej wypracował taką przewagę w podobnej pod względem trudności grupie że pomimo tego że też do końca nie byliśmy pewni awansu ale też wszystko zależało od nas a teraz znów zaczną się modlitwy żeby zespół a wygrał z zespołem b który później pokona zespół c.

 • slimslider

  Oceniono 8 razy 6

  Lewandowski jest wkurzony bo doskonale wie że ME '20 będą jego ostatnią imprezą międzynarodową, na której Polska Reprezentacja pod jego wodzą mogłaby osiągnąć wymierny sukces. Niestety zarozumiały prezes PZPN, piłkarz zeszłego stulecia zdecydował by do tego nie dopuścić, i jak na złość ponownie wsadził na pozycję trenera Repy człowieka kompletnie pozbawionego wymaganych kompetencji, doświadczenia lub jakichkolwiek sukcesów trenerskich.
  W USA mówi się, że dowodem głupoty jest powtarzanie tych samych błędów, oczekując lepszych rezultatów...(!)

 • muppet.show

  Oceniono 5 razy 5

  Śmieszy mnie zdziwienie Borka. Zna Bońka osobiście i nie rozumie, że jeśli Super Prezes namaszcza selekcjonera, to ten selekcjoner jest z definicji Super Selekcjonerem. I koniec, basta! Bońkowi można zarzucić wiele, ale broń boże nie to, że nie docenia swej wielkości. Fani Juve przekonali się o tym najlepiej ;)

 • harnasb

  Oceniono 3 razy 3

  Pomyśleć, że kiedyś gdy jeszcze grał, Boniek narzekał na Polską myśl szkoleniową, która powstrzymywała osiągnięcia kadry. Obecnie gdy większość kadry gra w dobrych klubach zagranicznych, On usilnie wprowadza "polską" myśl szkoleniową.
  Za jego czasów polscy trenerzy nie mieli problemów z zatrudnieniem zagranica (głównie Grecja ale była na innym poziomie). Obecnie żaden nie ma szans na takie zatrudnienie lub też zostanie selekcjonerem czołowego zespołu Afryki. Ale oni byli za słabi w dobie Bońka. Dlaczego dzisiaj zakłada kaganiec kadrze narodowej. Boi się o swoja pozycje w historii polskiego futbolu.? Bo tak naprawdę nie chodzi o Brzęczka, bo żaden Polski nie ma doświadczenia do prowadzenia zespołu w turniejach finałowych, czy nawet fazie pucharowej. Bo przecież żaden polski klub nie osiąga sukcesów w europie. Od kogo mają się Oni uczyć, skoro reprezentację kraju ma prowadzić jeden z nich. Zupełny brak profesjonalizmu. Całe szczęście nie kieruje PZPS, bo nie moglibyśmy się cieszyć grą siatkarzy.

 • chicago11

  Oceniono 4 razy 2

  jak dwoch rudych sprowadzilo polska pilke w dol !!!!! boniek .brzeczek i wozniak to komoromitacja !!!!

 • ragol

  Oceniono 1 raz 1

  Boniek nigdy nie oszczędzał kacyków partyjnych występujących pod płaszczykiem działacza związkowego. Czy Pan Borek mógłby przytoczyć jakąś wypowiedź skierowaną przeciwko któremukolwiek z ówczesnemu trenerowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX