Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Trener zostałby rozjechany walcem po słowach Lewandowskiego, gdybyśmy byli w innym kraju" [SEKCJA PIŁKARSKA]

- Gdybyśmy byli w innym kraju, to po słowach Roberta Lewandowskiego trener zostałby rozjechany - tak do wypowiedzi kapitana kadry po ostatnim meczu reprezentacji Polski odniósł się Tomasz Ćwiąkała w najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (33)
"Trener zostałby rozjechany walcem po słowach Lewandowskiego, gdybyśmy byli w innym kraju" [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 14 razy 12

  Mamy tabun znakomitych siatkarzy - i PZPS, który stawia na fachowców zza granicy (Polaków wręcz jakby się bał...)

  No i mamy kopaczy - raptem kilku na poziomie siatkarzy, ale PZPN - wiecznie pełen leśnych dziadków, zes...nych na samą myśl, że ktoś spoza paczki mógłby się dorwać do kasy najbogatszego związku sportowego w kraju, dlatego uparcie trzyma się trenerów polskich - choć wysokiej klasy fachowca nie ma tu ANI JEDNEGO...

 • gruby2017

  Oceniono 12 razy 8

  Brzeczek na trenera kadry nadaje tak samo jak na astronautę jedne wielkie nieporozumienie ,ale ważny ze powolny PZPN

 • ttwo

  Oceniono 8 razy 6

  Nie mamy trenera reprezentacji, tą funkcję tymczasowo pełni jakiś przypadkowo wybrany kolega Bońka. Niestety u nas prowizorka trzyma się długo.

 • jlewin

  Oceniono 4 razy 4

  My kibice i pilkarze powinnismy sie wszyscy zbuntowac i zadac zmiany prezesa i nauczycieli w. f. Przeczytajcie w Wikipedia zyciorys Brzeczka i jego trenerskie "doswiadczenia". To przeciez kpina.

 • mdilling

  Oceniono 4 razy 4

  Boniek jest odpowiedzialny za nominację Brzęczka. Ten drugi na selekcjonera kadry nadaje się jak hipopotam na baletnicę. Mizeria taktyczna i całkowity brak charyzmy, to znaki firmowe tego trenera. Jeśli chcemy mieć wyniki, to zespół trzeba powierzyć fachowcowi tym lepszemu, im wyżej chcemy doskoczyć. Brzęczek jest gwarancją degrengolady. Osiągnie z drużyną nawet gorsze wyniki, niż jego umiejętności, bo zupełnie nie ma autorytetu.
  Inny groźny objaw, to głupi upór Bońka, który robi rzecz najgłupszą z głupich - trwa w błędzie. I tak "trwa mać"! Skończy się jak zwykle kompromitacją, ale czy kogoś to jeszcze dziwi? Nasze ubóstwo piłkarskie komentowali już różni trenerzy i piłkarze zagraniczni (Duńczycy, Hiszpanie, Senegalczycy, itp.). Szkoda, bo to można było łatwo przewidzieć. Ale dla nas lepszy jest nasz rodzimy cuchnący sos, niż cudze smaczne przyprawy. Zmiana, jaką wniósł do naszej słabej piłkarsko reprezentacji Leo Beenhakker nie mieści się Bońkowi w głowie. Ten ostatni, choć był świetnym piłkarzem, o szkoleniu ma blade pojęcie i jeszcze dodaje do tego swoje "mądre spostrzeżenia - ostatnio stwierdził np., że nie ma co narzekać na szkolenie, bo ... ludzie nie siedzieli na sali, gdy miał wykład Ariggo Sacchi, tylko gadali paląc na korytarzu. Logika tego faceta powala! Czy on siebie słyszy? A kto jest od ustalania uprawnień trenerów? Kto może subsydiować kursy, ale z nich rozliczać? Kto ma opracować system szkolenia na wszystkich poziomach i ten system konsekwentnie wdrożyć? Od czego Pan jest, Panie Boniek?!!

 • tempa-dzida2

  Oceniono 6 razy 4

  Kolejny, po Nawałce, "trener" który nie jest w stanie zbudować porządnej reprezentacji.
  Przyszłościowej. A jest w Polsce wielu zdolnych zawodników ...
  A ON BĘDZIE UPARCIE WIERZYŁ, ŻE "STARUSZKOWIE" BĘDĄ MU CIĄGLE WYGRYWAĆ MECZE.
  Zarówno Brzęczek, jak i Boniek nie nadają się na swoje stanowiska !!!!!!

 • Dino Lamberti

  Oceniono 1 raz 1

  Trener Brzęczek nadaje się do PiSu... wszystko rozwala

 • slimslider

  Oceniono 1 raz 1

  Gdzie jest TRENER ???..., w życzliwej wyobraźni (jakoś tam będzie) chłopków roztropków PZPN-u

 • tocar

  0

  Za czasów Nawałki w 2016 r. to była dobra reprezentacja szkoda że talent poszedł w p**du :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX