Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (75)
Piłkarze reprezentacji Polski lajkują krytyczne wpisy wobec Brzęczka. "Nie czują się najlepiej" [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lukasgld

  0

  Brzęczek od nich wymaga, a tym gwiazdom się nie chce biegać. Z takim nastawieniem to to co osiągnęli we Francji to max. ich możliwości. Chcieliby mecze wygrywać na stojąco. Nie mówię, że Brzęczek jest super. Ma pewne braki. Przede wszystkim brak sukcesów w swojej karierze. Nawałka pod tym względem miał większy autorytet.

 • dolegapit

  0

  Na pewno trzeba coś z tym zrobić. Po roku pracy Brzęczka reprezentacja nie ma stylu, nie wiadomo co zawodnicy mają grać, jesteśmy w grze tylko dlatego, że jednak mamy indywidualności w drużynie. Wniosek jaki nasuwa się z tych doświadczeń - reprezentacja nie jest od tego, żeby trener się uczył. Prowadzenie reprezentacji należy powierzyć jakiemuś doświadczonemu trenerowi. Dlaczego nie zrobiono konkursu na trenera reprezentacji - niech się zgłoszą kandydaci, przedstawią swoje pomysły, sztab, metody pracy, itp, itd. I wybrać najlepszego na jakiego stać PZPN. Ja rozumiem, że polscy trenerzy boją się konkurencji ale nie ma co ich niańczyć. Sytuację da się jeszcze uratować zwalniając Brzęczka i zatrudniając nowego szkoleniowca wybranego w konkursie. To się należy także zawodnikom polskiej reprezentacji i kibicom: nie chcemy powtórki z MŚ 2018, jak mają tak grać jak w Rosji to lepiej niech nie awansują, zostaną w domu, kibice zaoszczędzą nerwów i wstydu za pokracznie grającą reprezentację. Amen!

 • kerajek

  Oceniono 2 razy 0

  A czy na MŚ w Rosji Brzęczek też był trenerem kadry? Taka gra naszego zespołu ciągnie się od MŚ 2018 . Brzęczek jest słabym trenerem ale jak grają nasi piłkarze ? Też słabo. Dlaczego nikt nie chce tego powiedzieć że Lewandowski w kadrze gra coraz gorzej ?

 • kuku666

  Oceniono 4 razy 0

  Denni kopacze próbują wszystko zrzucić na trenera. Niech się lepiej zastanowią jak to jest, że reprezentanci jednego z liczniejszych krajów w Europie nie potrafią wykonać składnej akcji, mają problemy z przyjęciem piłki czy nawet prostym podaniem do partnera stojącego dalej niż 3 metry obok? Do tego większość meczu grają w chodzonego, bez agresji i ambicji.

  To zakrawa o absurd. Zachowują się jak wielkie gwiazdeczki, a tacy piłkarze słabej Słowenii ich pozamiatali.

  Trener też jest słaby, bez doświadczenia i sukcesów, ale z takimi kopaczami to i Klopp czy inny Guardiola by sukcesu nie osiągnęli. Trzeba byłoby biegać i tyrać przez cały mecz, przecież kopacze by się zbuntowali.

 • enedue3

  Oceniono 2 razy 0

  Jest dobry moment aby samo się to wpadnięcie w szambo rozwiązało, nie przedłużyć umowy z Brzęczeszczekiewiczem, umowa wygasa i finito. Nikt nie będzie poniżony, każdy wyjdzie z twarzą! Gdyby się nawet napinał, to data zapisana w umowie spowoduje posadzenie go na ławeczce byłych trenerów.

  Co do trenera, dyplomatycznie można powiedzieć nie udźwignął zlecenia !

 • boliver

  Oceniono 2 razy 0

  Brzeczenie dalej,,

  Zenada

 • bob2308

  Oceniono 2 razy 0

  Dawno powinni go zwolnić bo tak słabo grającej reprezentacji Polski nie widziałem od 10lat. Zero jakiegokolwiek planu, motywacji ,widać że chłopakom nie chce się grać. Związek dopiero to zobaczy jak nie awansujemy. A szkoda by było bo naprawdę mamy słabą grupę

 • phuexpress

  Oceniono 1 raz -1

  biletelli w ataku i sprawa zalatwiona

 • der-rauber

  Oceniono 3 razy -1

  Piłkarze lajkują wpisy nieprzychylne wobec własnego trenera?
  To g...no nie piłkarze. Ich trzeba przepędzić z reprezentacji za brak szacunku dla współpracowników i kibiców. Jeżeli to tolerowane jest u nich w klubie, to trudno. O ile to nie jest któryś moich klubów to mam to gdzieś.

 • gunston

  Oceniono 3 razy -1

  Ale komedia. To karykatura dyskusji. Czy oni tam w PZPN w ogóle ze sobą nie rozmawiają?
  Sensownej i potrzebnej dyskusji o stanie polskiej piłki w polskiej przestrzeni publicznej nie doczekamy się chyba nigdy. A niedługo wybory na nowego prezesa PZPN.

 • azalka12

  Oceniono 5 razy -1

  Dlaczego tak doświadczeni piłkarze nie potrafią sie zorganizowac i grać?
  To jest kuriozalne - obwinianie za własne porazki innych!

 • superparch

  Oceniono 2 razy -2

  Brzęczek to zero

 • kajman6

  Oceniono 7 razy -3

  To absolutnie wina TRENERA Brzęczka bo Zielińskiego i inną hołotę nie wytrenował a jak wiadomo polski kopacz nie wytrenowany nie wie, że na boisku strzela się na bramkę przeciwnika a nie stoi i ogląda się trybuny.
  Bramka przeciwnika to takie coś wymalowane na biało z siatką. Niestety kopacze tego nie kumają i kierują się bliżej swojej bramki wg. zasady " w domu najbezpieczniej" bo tak im kazał
  selekcjoner.

 • Ka Mf

  Oceniono 3 razy -3

  Płaczek Błaszczykowski jak długo będzie grał w tej niby drużynie?

 • kajman6

  Oceniono 11 razy -5

  Czy wy internetowi KRETYNI zrozumiecie kiedyś, że to nie SELEKCJONER gra a zawodnicy?
  Odp... się od SELEKCJONERA.
  Z goo...... bicza nie ukręcisz!

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 6 razy -6

  Bardziej od gry są żenujące wpisy znafców. Boniek jest od związku i ma zabezpieczyć jego potrzeby i to robi z dobrym skutkiem, jeszcze dwa tygodnie temu spora część krzykaczy robiła mu laskę w komentarzach a teraz wie wszystko - co i jak zmienić by osiągnąć sukces.
  Uważam, że wybory i decyzje trenera są dziwne ale ma do tego prawo i za to zostanie rozliczony, to tylko kwestia czasu. Nam zostaje wierzyć, że coś się zmieni w co niestety powątpiewam, po wstawianiu do środka pola stopera który miał kreować grę naszej drużyny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX