Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Słowa Roberta Lewandowskiego mną wstrząsnęły. To wołanie o pomoc" [SEKCJA PIŁKARSKA]

Cezary Kucharski - były reprezentant Polski, a obecnie menedżer - i Mateusz Święcicki - dziennikarz Eleven Sports - byli gośćmi Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego w najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej. Dlaczego Robert Lewandowski woła o pomoc? Czemu dyskusja o Piotrze Zielińskim jest prymitywna? Czy jest ktokolwiek, kogo można nazwać wygranym zgrupowania? Zapraszamy do obejrzenia całego programu, który znajduje się w poniższym wideo.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczyliśmy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (38)
"Słowa Roberta Lewandowskiego mną wstrząsnęły. To wołanie o pomoc" [SEKCJA PIŁKARSKA]
Zaloguj się
 • jupikajejmdf

  Oceniono 8 razy 6

  Tu sie nie ma nad czym zastanawiać. Zobaczcie jak ludzie głosują w tym kraju. Polaczek musi byc parobkiem, pod butem i batem, dopiero wtedy funkcjonuje. Wybitne jednostki jak Lewandowski to ewenement. Mocna głowa u polskiego kopacza piłki to fantastyka.

 • boromir195419

  Oceniono 10 razy 6

  Wielkim pozytywem zgrupowania jest to że Boniek może z czystym sumieniem zwolnić Brzęczka którego umiejętności wystarczały na naszą podwórkową ligę ale do prowadzenia reprezentacji która chce się liczyć na świecie to za mało . To skandal by reprezentacje Słowenii i Austrii nie mieszczące się nawet w 60 - dziesiątce światowego rankingu i mające razem mniej wartościowych piłkarzy jak my ... były praktycznie poza naszym zasięgiem . Gdyby Brzęczek miał odrobinę honoru ... sam podał by się do dymisji .Starał się , miał dobre chęci czego nikt mu nie odbiera ... zabrakło umiejętności czyli ''za wysokie progi '' / a miałem nadzieję że będzie jak śp. Kazimierz Górski a nie ..... gorsza kopia Nawałki .

 • nomadpoland

  Oceniono 7 razy 5

  Brzęczek wygląda jakby z innej planety był. Zdecydowanie nie ma pomysłu na tych piłkarzy. Nie wiem czy ma pomysł w ogóle na cokolwiek. Naprawdę szkoda, że ostatnie lata top formy Lewandowskiego przypadły na takiego Brzeczka. Mógł się Boniek bardziej postarać...

  best90sport.blogspot.com

 • elzbietttta

  Oceniono 3 razy 3

  A może przestać inwestować w tak kiepski interes i przerzucić pieniądze do kasy siatkarzy, skoczków narciarskich czy paraolimpijczyków?

 • waldek_king

  0

  Pan Jurek "selekcjoner" nie ma zielonego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, jego wyraz twarzy już o tym mówi. Zobaczcie selekcjonera koszykarzy, chłopów ma tych co zawsze a jednak coś z tego wycisną, dlaczego ? Bo jest fachowcem .....

 • quaga

  0

  Kapitan reprezentacji woła o pomoc? Przecież wystarczy wyjaśnić Grosikowi że zewniaczek był o centymetr za wysoki.

 • boliver

  0

  Schrott filozof,, prorok,,?

  Tylko tego brakowalo

 • muzoman

  0

  Blado wygląda nasza reprezentacja, kiepsko grają i wszyscy to widzą.

 • kms2x

  Oceniono 4 razy 0

  Prawdziwym dramatem nie jest Brzęczek czy gorsza forma i pudło Lewandowskiego, tylko fakt że nie ma wartościościowych, i to nie pisze równorzędnych ale choćby "tylko" wartościowych, zmienników dla słabiej grających graczy.
  Kogo Brzęczek ma wpuścić na zmianę jak kontuzję lub kartkę złapie Krychowiak, Lewandowski, Grosicki (przypominam: zawodnik drugoligowy), jak Zieliński nie ma swojego "dnia konia" gdy wszystko mu sie udaje? Kto może zastąpić Glika, kto wejdzie na boisko w roli prawego skrzydłowego zamiast Kuby, który już powinien grywać na zmniejszonych obciążeniach, jedynie w klubie. Jedyna pozycja, na której w jesieni 2019 jest konkurencja to bramka. Do niedawna jeszcze Piątek podgryzał Lewego, ale we wrześniu (oby tylko) możemy o tym zapomnieć. Kto na środek pola, do rozgrywania? To mogłaby być pozycja Lewandowskiego, bo napastnikiem nie można być do końca kariery, coraz częściej tak gra w Bayernie wymieniając się z Muellerem a na szpicę wchodzą inni. No ale nie mamy sześciu Lewandowskich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX