Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska. Co z reprezentacją Brzęczka? Dlaczego Polska nie jest eksporterem umysłów? [ZAPOWIEDŹ]

Gośćmi Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego w najnowszym odcinku Sekcji Piłkarskiej będą Cezary Kucharski oraz Mateusz Święcicki. Porozmawiają m.in. o Krystianie Bieliku, napastnikach kadry i zastanowią się, dlaczego Polska jest w piłce nożnej eksporterem nóg, ale nie umysłów. Początek programu już o godzinie 20. Można go obejrzeć na Sport.pl, Gazeta.pl, YouTube oraz Facebooku.

Oprócz rozmowy z gośćmi w programie zobaczymy również analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka oraz "Dogrywkę" Dominika Wardzichowskiego. Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (15)
Sekcja Piłkarska. Co z reprezentacją Brzęczka? Dlaczego Polska nie jest eksporterem umysłów? [ZAPOWIEDŹ]
Zaloguj się
 • gunston

  Oceniono 5 razy 3

  W kraju, w którym o krowy dba się bardziej niż o nauczycieli nie liczmy na to, że będziemy eksportować umysły. Temat jest szerszy i oczywiście nie dotyczy tylko piłki nożnej.
  Eksportujemy to co zawsze robiliśmy: krowy i świnie.

 • kleckiman200

  Oceniono 6 razy 2

  Najpierw trzeba wyszkolić trenerów,a za szkolenie tychże odpowiedzialny jest BONIEK i PZPN,który wydaje kwity w postaci certyfikatów UEFA najróżniejszej maści. Boniek też ma certyfikat i co z tego? Trenerem był marnym co potwierdziła jego praca we Włoszech: Lecce,Bari, Sambenedettese. Nie radził sobie w Serie C i dlatego został trenerem reprezentacji Polski. Jaki pan taki kram. Czego dzieciaków i młodzież może nauczyć kiepski trener? Wielki Prezes funkcjonuje tylko w mediach i na papierze. Co z jego sztandarowym tworem AMO. Jakie efekty daje Grassroots? Jeżeli jesteś wyznawcą Bońka Twoja rzecz. Dlaczego Belgowie,Anglicy czy Francuzi mogli stworzyć systemy które widać na boisku? Kto w końcu tworzy strategiczne ramy funkcjonowania polskiej piłki-kluby na pewno nie, tylko PZPN.

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz 1

  Sprawa jest prosta jak drut . Boniek zaryzykował i dał szansę Brzęczkowi który ''błysnął '' w Wiśle Płock z naszej ''podwórkowej'' ligi . I słusznie bo trzeba było sprawdzić . Okazało się jednak że Brzęczek się nie sprawdził ... prowadzenie reprezentacji to jednak dla niego to ''za wysokie progi '' Młodsza wersja Nawałki okazała się gorsza od poprzegnika a zespół nadal gra ''siarę'' bez charyzmy , nie wypracował żadnego stylu . Już czas najwyższy by Boniek znalazł nowego trenera . Skoro przez rok Brzęczek NIC nie zrobił to już nie zrobi , trzymanie go dłużej na stanowisku to zbrodnia na chorym ciele PZPN ,

 • Grzegorz Duda

  Oceniono 1 raz 1

  Gunston co ty tu z krowami j nauczycielami wyskakujesz ? Jak chcesz mieszać politykę w Sport to sobie odpuść ....
  A co do naszego ''wybitnego '' meczu to jedno zdanie się nasuwa '' trzeba zatrudnić trenera nie osła ''

 • kajman6

  Oceniono 5 razy 1

  Aby " eksportować umysły" trzeba je wpierw mieć. Jak się nie ma mózgu jak większość polskich KOPACZY to nie ma co eksportować.
  Jak się nie rozumie, że w piłce należy strzelać na bramkę, BIEGAĆ i WALCZYĆ to co mamy eksportować ?
  Oczywiście wszystkiemu winny SELEKCJONER !

 • grzestoro

  Oceniono 3 razy -1

  Calt swiat gra zeby wygrac.
  Jedynie polska mysl szkoleniowa mowi zeby grac tak, zeby nie przegrac.
  Wiec co tu eksportowac?

 • ul32

  Oceniono 2 razy -2

  Powinno się wyeksportować trenejro i prezesa PZPN.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX