Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek skomentował grę reprezentacji Polski. Zaskakujące słowa prezesa

Reprezentacja Polski zaliczyła kolejny bardzo słaby mecz. Biało-czerwoni zdobyli tylko 1 punkt w dwóch meczach, ale Zbigniew Boniek jest zadowolony z postawy Polaków.

Austriacy grali w Warszawie jakby to oni byli gospodarzami i po meczu mogą być nieszczęśliwi, że nie zdobyli trzech punktów. Drużyna Jerzego Brzęczka powiększyła dorobek w tabeli grupy tylko dzięki skutecznym interwencjom Fabiańskiego.

- Jestem zadowolony z tego meczu. Na pewno nie były to dwa najlepsze mecze, ale z dzisiejszego jestem zadowolony. To jest średniej klasy, solidna europejska drużyna. Więcej sytuacji stworzyliśmy my - powiedział Zbigniew Boniek na antenie TVP Sport.

Warto jednak zauważyć, że to Austriacy oddali zdecydowanie więcej strzałów (aż 21), a Polska zaledwie 6. 

Liderem grupy nadal jest Polska, ale biało-czerwoni zdobyli tylko jeden punkt we wrześniowych meczach i po remisie z Austrią 0:0 mamy tylko dwa punkty przewagi nad Słowenią. Trzecia Austria traci do nas 3 punkty

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (176)
Zbigniew Boniek skomentował grę reprezentacji Polski. Zaskakujące słowa prezesa
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 63 razy 63

  "Więcej sytuacji stworzyliśmy my - powiedział Zbigniew Boniek"

  piłeś-nie komentuj

 • grot191

  Oceniono 49 razy 47

  Panie Zbyszku. Kiedyś kiedyś to Pan i dobrze grał, i dobrze gadał przy tym. Dziś i jedno, i drugie to tylko wspomnienia.

 • 68jacekw

  Oceniono 32 razy 32

  Brzęczek ma umowę do końca roku.Nawet jeśli uda sie awansować warto z tego skorzystać i zatrudnić kogoś kto osiągnął jako trener więcej niż 5 miejsce w "ekstraklasie" z Wisłą Płock.

 • trup

  Oceniono 35 razy 31

  z wielką przeszłością, bogaty, ustosunkowany a jak się czyta jego słowa to po prostu idiota

 • rascal76

  Oceniono 31 razy 29

  Stworzyliśmy my. Więcej sytuacji. Mówi Boniek. hehehehe. Nie rób Boniek debili z nas tych którzy oglądali ten mecz. Nie mam zamiaru być twoim idiotą Boniek.

 • oloros11

  Oceniono 21 razy 21

  ciemno wszędzie głucho wszędzie
  co to będzie co to będzie
  Dziady cz I

 • pablovsky44

  Oceniono 22 razy 20

  Komuś zaszkodziła reklama w Playu. Boniek, człowieku, co się z ciebie zrobiło... Totalne dno a nie prezes PZPN. Żal takich ludzi gdy na starość im się mózg lasuje.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 17 razy 17

  Bońku, jeżeli nie chcesz zwalniać Brzęczka, to przynajmniej daj mu kogoś do pomocy, kto zna się na taktyce i pomoże poustawiać drużynę, potrafi dotrzeć do zawodników i ich zmotywować, potrafi wypracować i wytrenować kilka standardowych rozegrań piłki oraz rozegrań stałych fragmentów. Przynajmniej tyle, bo tego pan Brzęczek nie potrafi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX