Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią. Brzęczek zrobił trzy zmiany!

Jerzy Brzeczek podał skład na mecz Polski z Austrią. Trener zdecydował, że Krzysztof Piątek usiądzie na ławce rezerwowych! Jego miejsce zajmie Dawid Kownacki. Debiut w pierwszym składzie zaliczy także Krystian Bielik, który zmieni Mateusz Klicha. Do składu wraca też Kamil Glik.

Najważniejsza zmiana obok Grzegorza Krychowiaka zamiast Mateusza Klicha zobaczymy Krystiana Bielika (tym razem z numerem 2, a nie 15 jak w Słowenii). Zawodnik Derby County dostał pierwsze powołanie od Brzęczka, ale w meczu w Lublanie już zaliczył debiut w seniorskiej reprezentacji. Wszedł na boisko w 70. minucie i zagrał bez kompleksów. Popisał się akcją, którą zakończył strzałem na bramkę Jana Oblaka, zebrał dobre recenzje. Teraz pierwszy raz ma pojawić się w dorosłej kadrze w wyjściowym składzie.

Jerzy Brzęczek zdecydował, że tym razem na trybunach usiądą: Michał Pazdan, Damian Kądzior i Arkadiusz Reca.

Skład reprezentacji Polski: 

Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Piotr Zieliński, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Kamil Grosicki - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski

Początek spotkania Polska - Austria w poniedziałek o 20.45.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (60)
Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią. Brzęczek zrobił trzy zmiany!
Zaloguj się
 • adonis79

  Oceniono 8 razy 8

  Idę o duży zakład że Kownacki nic nie pokaże i zostanie zmieniony. Pozostałe zmiany ok,ale oczekiwałbym Bereszyńskiego na prawej stronie i Rybusa zamiast Kędziora. Wieżę że z zespołem grającym otwarty ,ofensywny futbol będzie grało nam się łatwiej niż ze Słowenią czy Łotwą. Chociaż mam obawy po tym co widziałem do tej pory....

 • pablovsky44

  Oceniono 7 razy 5

  Kownacki to już kompletny drewniak. A wystawianie na prawej obronie Kędziory jest jak zamach stanu. Ten grajek nic nie wnosi a wręcz przeciwnie. Brzęczek jak zwykle pokazuje ile w nim "selekcjonera". Nigdy tego nie zrozumiem jak można mieć taki potencjał i tak go marnować dając na selskcjonera pierwszego lepszego grajka. To jest niepojęte. I moim zdaniem to jeden wielki skandal w wykonaniu Bońka.

 • jacek990

  Oceniono 4 razy 4

  Czy można mieć nadzieję, że po nieudanym (OBY NIE!!!) meczu z Austrią zostanie zmieniony trener Brzęczek? To byłaby najlepsza zmiana. Poza tym za drugą bramkę ze Słowenią odpowiada w dużej mierze Łukasz Fabiański, więc nie wiem, czy powinien grać... Można oczywiście posadzić Piątka, tylko co zrobi Kownacki? NIC!

 • f451

  Oceniono 3 razy 3

  Co dwa dni inną koncepcja składu i gry.... Czy to można już nazwać "szamotaniną" ?

 • nieotake

  Oceniono 2 razy 2

  Wujo uparty jest jak każdy osioł - się kuwra Rybusa zawziął nie wystawiać, tylko tego biednego Beresia będzie ganiał wuj wie po co na lewiźnie!

 • lubiejakgram

  Oceniono 2 razy 2

  obawiam się jednego. Austria w dużej mierze gra lewą stroną, tam powinien być Bereszyński, a nie Kędziora.

 • jego_eminencja

  Oceniono 4 razy 2

  Obecnie Kownacki prezentuje podobny poziom do Piatka… nie maróznicy, niech biega i zmeczy defensorów, niech robi wiatr, pozytku bramkowego chyba nie bedzie ale Kownacki dobry jest w powietrzu, moz ekaurat strzeli gola

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 2

  hahahahah Krychowiak nie do ruszenia i jeszcze ten drewniak Kownacki.... Brzęczku kopiujesz los Vukovica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX