Kamil Grosicki z golem w pierwszym meczu sezonu! Precyzyjne uderzenie [WIDEO]

Kamil Grosicki z pierwszym golem w nowym sezonie Championship! Polak zdobył bramkę dla Hull City już w 3. minucie meczu ze Swansea (1:2).

Świetny początek nowego sezonu w wykonaniu Kamila Grosickiego! Reprezentant Polski już w 3. minucie meczu 1. kolejki Championship Swansea - Hull City strzelił gola dla gości.

Grosicki: Wierzyłem, że będę wszystkie mecze grał w pierwszym składzie

Po ładnej wymianie piłki z kolegami Grosicki wbiegł w pole karne i oddał strzał z dystansu w kierunku bramki gospodarzy. Początkowo z trafienia cieszył się Daniel Batty, bo wydawało się, że przeciął tor lotu piłki. Ostatecznie bramka została jednak zaliczona polskiemu piłkarzowi.

Hull po golu Grosickiego prowadziło do przerwy 1:0. W drugiej połowie gospodarze wyrównali w 48. minucie po uderzeniu Borji Bastona. Minutę później Mike van der Hoorn zdobył zwycięską bramkę dla Swansea. Grosicki grał do 68. minuty.