Krychowiak bohaterem! Gol w ostatniej minucie meczu. Ależ to sprytnie zrobił. Rybus z asystą [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak strzelił zwycięskiego gola dla Lokomotiwu Moskwa w doliczonym czasie do drugiej połowy. Wcześniej asystę zaliczył także Maciej Rybus. Lokomotiw wygrał z Krylią Sowietow Samara 2:1.

Była 94. minuta. Prawą stroną z piłką popędził Rifat Żamaletdinow. Wpadł w pole karne i oddał strzał z ostrego kąta. Bramkarz Krylji Sowietow Samara Sergiej Ryżykow odbił piłkę nogą, ale ta poleciała mu za plecy, gdzie sprytem wykazał się Grzegorz Krychowiak, bo w przeciwieństwie do kryjącego obrońcy nie wyskoczył w powietrze - wykorzystał błąd w ustawieniu i głową posłał piłkę do bramki.

Błysnął też Rybus

Krychowiak strzelił gola na 2:1, ale to nie jedyny polski akcent w tym meczu, bo w 15. minucie asystę przy bramce Fiodora Smołowa zaliczył Maciej Rybus. Bramkę dla Krylji Sowietow Samara zdobył w 88. minucie Aleksander Sobolew. Po czterech kolejkach Lokomotiw ma na koncie siedem punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. W kolejnym meczu zmierzy się z Uralem Jekaterynburg (11 sierpnia, godz. 15.30), gdzie występują Michał Kucharczyk oraz Rafał Augustyniak.