Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włoski multimilioner może przejąć Widzew Łódź. Ma już jeden klub w Anglii

Odkąd prezesem Widzewa Łódź została Martyna Pajączek, w klubie doszło do wielu zmian. Okazuje się, że najpoważniejsza może dopiero się wydarzyć. Istnieje bowiem szansa, że nowym inwestorem legendarnego polskiego klubu może zostać właściciel Leeds United, Andrea Radrizzani.

Odkąd Martyna Pajączek została prezesem Widzewa Łódź, w klubie doszło do wielu zmian. Najpoważniejszą jest zwolnienie Zbigniewa Smółki z posady pierwszego trenera łódzkiego zespołu. Z klubem pożegnał się także dotychczasowy dyrektor sportowy, Łukasz Masłowski. 

Jak się okazuje, najpoważniejsza zmiana może dopiero się wydarzyć. "Dziennik Łódzki" informuje, że przejęciem klubu jest zainteresowany Andrea Radrizzani, właściciel Leeds United. Włoch jest prywatnie znajomym Zbigniewa Bońka, a jego majątek szacuje się na około 500 milionów dolarów. Jednym z warunków jest jednak awans legendarnego klubu do I ligi.

Obecnie Widzew gra w II lidze (trzeci poziom rozgrywek w Polsce), więc temat ewentualnego przejęcia klubu musi zostać przełożony na przyszły rok. Awans jest jednak głównym celem nowej prezes klubu, o czym sama mówiła tuż po przedstawieniu na nowym stanowisku. Łódzki klub o realizację zadania powalczy z nowym trenerem, który zaprezentowany zostanie w poniedziałek. Nieoficjalnie mówi się, że będzie nim Marcin Kaczmarek.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
 • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
 • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu
 •   
  Aplikacja Fotball LIVE
    POBIERZ
  Komentarze (25)
  Włoski multimilioner może przejąć Widzew Łódź. Ma już jeden klub w Anglii
  Zaloguj się
  • adaga77

   Oceniono 2 razy 2

   Czekam z utęsknieniem na Widzew w ekstraklasie. Go Widzew, go!

  • antropoid

   Oceniono 4 razy 2

   Wywalenie Masłowskiego to akurat chyba najlepszy transfer...

  • Mr. X

   Oceniono 6 razy 2

   Podobno wcześniej o tym informował Przegląd sportowy.
   Hm....
   W sezonie ogórkowym takimi informacjami wychodzących z PS, nie podniecam się.
   Pożyjemy zobaczymy.
   Ave Widzew

  • eurotram

   Oceniono 1 raz 1

   Gość ma ledwie 500 milionów kapusty,to za wiele nie zainwestuje; to może być dobry inwestor na II czy ostatecznie na I ligę,ale nawet na Ekstraklapę już jest za cienki; rocznie będzie musiał w Ekstraklapie wysupłać ze cztery bańki euro (czy pięć),to szybko zwątpi ;)

  • qznia

   Oceniono 5 razy 1

   Jesli to prawda - to gratulacje dla Widzewa.
   Kibice + stadion+ pieniądze to daje SUKCES

  • kler-killer

   Oceniono 7 razy 1

   To FAKE. Dzisiaj o 11.30 podpisał umowę z Polonią Warszawa, przejął 51% udziałów i zobowiązał się do inwestycji min. 2 milionów € w pierwszym roku.

  • johnytektura69

   0

   była kasa...jest stadion i buraki tez przychodzą!! pewni awansu też.... rekord remisów jest jakims sukcesem to fakt. Trzeba budowac drużynę a nie zbierać skład darmozjadów i nejemników. Tak czy srak powodzenia! :) a my tymczasem gramy w ekstraklsie! no offense!

  • zbigniew628

   0

   ŁKS jest na fali to i Widzew może dołączyć.No tak ale znów będą starcia kiboli po derbach i więcej bazgrołów na ścianach.Również Policja będzie więcej zaangażowana.Więc może niech tak będzie jak jest.😂😎

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX