Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentant Polski przeniesie się do Włoch? Piłkarz komentuje doniesienia

- Sampdoria Genua chce pozyskać reprezentanta Polski do lat 21, Mateusza Wieteskę - informował "Super Express". Piłkarz Legii Warszawa zdementował jednak spekulacje na temat transferu do Włoch.

- Sampdoria Genua chce pozyskać reprezentanta Polski do lat 21, Mateusza Wieteskę - informował "Super Express". Agenci piłkarza Legii Warszawa ponoć są już we Włoszech i negocjują transfer. Zaprzecza temu jednak sam zainteresowany w rozmowie z serwisem legia.net.

- Ktoś wypuścił plotkę transferową, ale na razie nic nie wiem i skupiam się na pracy na obozie w Leogang. Po pobycie we Włoszech na mistrzostwach Europy pamiętam, jak powiedzieć dzień dobry czy dziękuję. Nie uczę się jednak tego języka i nie mam takich planów - powiedział Wieteska.

Młody obrońca ma ważną umowę z Legią do 2023 roku. Niedawno spekulowano, że stoperem interesują się także SC Braga i Dynamo Kijów. Wieteska jest wychowankiem warszawskiego klubu. W ostatnim sezonie zagrał w 27 meczach Ekstraklasy.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (4)
Reprezentant Polski przeniesie się do Włoch? Piłkarz komentuje doniesienia
Zaloguj się
  • alfred.ziemniak

    Oceniono 1 raz -1

    MŚ kobiet w piłce nożne,j a wy lansujecie jakieś cherlawe panienki które szybciej do fryzjerów i butików biegają niż za piłką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX