Wayne Rooney zachwycił! Co za strzał, co za goool [WIDEO]

Wayne Rooney strzelił fenomenalnego gola w meczu DC United z Orlando City. Były reprezentant Anglii zdecydował się na strzał z własnej połowy i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Tylko spójrzcie na tego gola!

Była 10. minuta meczu DC United z Orlando City. Wayne Rooney przechwycił piłkę na własnej połowie, spojrzał w kierunku bramki rywala i strzelił fenomenalnego gola. Komentator i kibice na stadionie byli w szoku, a nagranie strzału Rooneya ,a już ponad 2,5 miliona odtworzeń na oficjalnym koncie Major League Soccer na Twitterze. Tylko spójrzcie na to trafienie!

To nie pierwsze fenomenalne trafienie Wayne'a Rooneya w karierze. Kibice Manchesteru United doskonale pamiętają fenomenalną przewrotkę z meczu z Manchesterem City. Anglik dostał świetne podanie od Naniego, wyskoczył w powietrze i uderzył piłkę 'nożycami'. Joe Hart, bramkarz Manchesteru City, nawet nie zareagował. Nie był w stanie.

Gol Wayne'a Rooneya dał zwycięstwo drużynie DC United (1:0). Były gracz Evertonu i Manchesteru United rozegrał w tym sezonie 18 meczów, strzelił 10 goli i miał pięć asyst. Anglik trafił do Major League Soccer w lipcu 2018 roku. Jego kontrakt z DC United obowiązuje do 31.12.2021 roku.