Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar gotowy na drastyczne kroki. Wiadomo, do kiedy będzie czekał na transfer

Mundo Deportivo twierdzi, że Neymar tak bardzo chce odejść do Barcelony, że wkrótce może nawet rozpocząć strajk. Kataloński "SPORT" dodaje, że piłkarz może przerwać milczenie, ale zrobi to najprawdopodobniej dopiero po turnieju Copa America. Piłkarz będzie spokojnie czekał na transfer do 8 lipca.

Kataloński "SPORT" twierdzi, że Neymar i Barça osiągnęli porozumienie. Brazylijczyk zgodził się na ofertę klubu i jest zdecydowany na transfer. Barcelona cały czas jednak negocjuje z PSG. "Mundo Deportivo" dodaje, że Neymar jest zdeterminowany i chce wrócić. Gdyby PSG robiło jakieś problemy z transferem Neymar jest również gotowy na strajk. 

Neymar zgodził się także na obniżkę wynagrodzenia z 37 na 24 milionów euro rocznie. Wkrótce ma także wycofać pozew przeciwko Barcelonie, a także przeprosić za swoje odejście z klubu. Piłkarz przekazał już szefowi PSG, żeby chce odejść i domaga się zgody na transfer. Jeśli sprawa nie wyjaśni się do 8 lipca, to zawodnik weźmie sprawy w swoje ręce i zacznie strajkować. 

Neymar jest już pewien powrotu do FC Barcelony. Jak informują media, Brazylijczyk miał już przekazać piłkarzom mistrza Hiszpanii wiadomość potwierdzającą transfer. - Spokojnie, nadchodzę - tak, zdaniem katalońskiego "SPORT-u", miała brzmieć ostatnia wiadomość.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (19)
Neymar gotowy na drastyczne kroki. Wiadomo, do kiedy będzie czekał na transfer
Zaloguj się
 • bubba222

  Oceniono 3 razy 3

  jak szedł do PSG to pieniądze za podpisanie kontraktu(ok.40 baniek) mu nie śmierdziały.tatusiowi menagerowi (ok.40 baniek)też nie.Ma ważny kontrakt,to ma grać.A jak nie-to niech razem z tatusiem oddają całą kasę,którą zarobili.I niech strajkiem nie straszy,bo klub zawsze może wystąpić o zawieszenie gościa na 2,3 lata.nie rozumiem tego,jak ktoś podpisuje kontrakt,a potem nagle grać mu się nie chce i klub MUSI go sprzedać.Bo jaśnie Pan chce odejść.

 • Przemo Kalkowski

  Oceniono 3 razy 3

  Wysłać go na 6 misięcy do rezerw PSG to zmięknie. Pospisał kontrakt, musi nauczyć się r3spektoeać umowy. Niech strajkuje, wstrzymać mu płatności.
  Ma zły charakter, "gwiazdor", bardzo dobry piłkarz ale nie można wokół niego budować drużyny, jest zbyt wielkim egoistą.

 • fuszi

  Oceniono 1 raz 1

  Piłkarze nie będa szanować klubów tak długo, jak kluby nie będa szanowały siebie nawzajem. Moim zdaniem zachowaniem nieetycznym jest kontraktowanie piłkarza, który rozwiazanie umowy ze swoim poprzednim pracodawca wymusza szantażem pomimo podpisanego ważnego kontraktu. Barcelona robi takie rzeczy nie po raz pierwszy. Wcześniej w ten sam sposób przejęli Dembele z Dortmundu. To już dawno nie jest nic więcej niż tylko klub.

 • tomcioned

  0

  Jak by pobiegał rok w rezerwach to by zdanie zmienił. Szejkow na to stać.

 • Bartłomiej Gołek

  0

  Po co kupować jakiegoś debila? Po to żeby całe camp nou go wygwizdało??? Nie lepiej kupić De Ligta, sprzedać pajaca Dembele i ściągnąć kilku zmienników?Ehh...Bartomeu get the fuck out !

 • maciekkoz

  Oceniono 1 raz -1

  Słuchajcie, jak to jest? Mamy XXI wiek
  A piłkarze (i inni sportowcy) są traktowani jak towar w sklepie, który można sprzedać bez ich zgody lub zatrzymać (wbrew ich woli).
  Przecież jak ktoś chce zmienić klub po sezonie to nie powinno być to problemem. Kwestia okresu wypowedzenia (powiedzmy min 6 miesięcy) i już.

  Powinni im płacić pensję i tyle a nie jakieś kosmiczne kwoty dla klubów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX