Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Drągowskiego. Wbił szpilkę bramkarzowi

Czesław Michniewicz w rozmowie z Interią ocenił mistrzostwa Europy w wykonaniu Polaków. Trener odniósł się też do głośnych wydarzeń sprzed mundialu, gdy Bartłomiej Drągowski nie chciał pełnić roli rezerwowego bramkarza. - Ujmę to krótko: nikt w drużynie po nim nie płakał - powiedział trener.

Reprezentacja Polski U-21 nie wyszła z grupy podczas mistrzostw Europy we Włoszech i San Marino, ale nie ma się czego wstydzić. Większość kadrowiczów pokazała się z bardzo dobrej strony. Jednym z najjaśniejszych punktów był Kamil Grabara i nikt na mistrzostwach nie mówił już o Bartłomieju Drągowskim, który nie chciał pełnić roli rezerwowego i oficjalnie zgłosił kontuzję. - Pomińmy ten temat. Ujmę to krótko: nikt w drużynie po nim nie płakał - powiedział Czesław Michniewicz w rozmowie z Interią.

I dodał o Grabarze: - Do tego to duża osobowość. Choć gówniarz jest o trzy lata młodszy od reszty, to zdominował grupę, jak pies obsikał swoje miejsca. Cieszę się, że się obronił. Gdyby przytrafił mu się błąd, byłoby gadanie: "A gdyby był Drągowski...". Dziś o Drągowskim nikt nawet nie wspomina. Co tu dużo mówić, Grabara jest lepszym bramkarzem i ma większy potencjał i bardziej pasuje do tej drużyny. To ktoś wyjątkowy.

20-latek łącznie wybronił aż 15 strzałów. Wiele z nich (jak np. uderzenie Federico Chiesy z woleja) było bardzo trudnych do obrony. Jego świetna postawa sprawiła, że wzbudził zainteresowanie wielu klubów. Dziennikarz Polsatu Mateusz Borek zdradził, że sytuację bramkarza monitorują angielskie kluby. Podobno transfer Grabary rozważa teraz Hertha Berlin.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (13)
Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Drągowskiego. Wbił szpilkę bramkarzowi
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  No i co z tego? I tak Hiszpanie rozniesli Naszych Orłów nawet nie na widelcach, ana wykałaczkach.

  A Pan Trener to wszak Wytworny Reprezentant Polskiej Mysli Trenerskiej. Posiada takie górnolotne słownictwo I sie nim chwali:
  "...gó...arz jest o trzy lata młodszy od reszty, to zdominował grupę, jak pies obsikał swoje miejsca..".
  No doprawdy francja-elegancja.
  Zresztą, czego wymagac od Polskiej Mysli Trenerskiej?

 • okobar79

  Oceniono 4 razy 2

  facet ma 20 lat. Według Michniewicza jest o 3 lata młodszy od reszty. Mistrzostwa były u21. zgubiłem się...

 • byann

  Oceniono 3 razy 1

  Borek, Grabara, Probierz. To są hot nazwiska na miarę Kubicy. Codziennie po kilka artykułów.

 • monodeluxe

  0

  Czesław, tytan intelektu

 • alderamin

  0

  Nikt nie płakał że kilka razy lepszy bramkarz nie zatrzymał Hiszpanii.

 • cep_0

  Oceniono 2 razy 0

  Panie WIELKI TRENERZE - dwa wypadki potwierdzające regułę i WIELKA KLAPA z Hiszpanią.
  Pański geniusz taktyczny jest NAPRAWDĘ NIEOCENIALNY - w kierunku mniej niż "ZERO".

 • gigigolo

  Oceniono 6 razy 0

  nie ważny wynik panie Michniewicz, ja chciałem pogratulować panu stylu gry zespołu, znakomitych akcji, niezapomnianych dryblingów, świetnych wrzutek, karkołomnych wyczynów pod bramka przeciwnika, nie miesci się w głowie, nasza drużyna po raz pierwszy zagrała wspaniały, otwarty futbol, i to bez wprowadzania autobusu na własne pole. szacun! szacun! przejdzie pan do historii, ale jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX