Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krystian Bielik skomentował burzę w Internecie. Odniósł się do wpisu byłego właściciela Legii

Krystian Bielik odniósł się do burzy, która pojawiła się na polskim Twitterze po zwycięstwie z Włochami. Piłkarz przyznał, że czuje się wychowankiem Górnika Konin lub Lecha Poznań, a nie Legii Warszawa jak twierdził Bogusław Leśnodorski.

- Jestem wychowankiem Górnika Konin. A jeśli nie Górnika Konin, to Lecha Poznań. Pana prezesa Bogusława Leśnodorskiego bardzo lubię, ale w tej sytuacji nie ma racji - powiedział Bielik w rozmowie ze Sportowymi Faktami. Polski piłkarz odniósł się zatem do burzy, która wybuchła na polskim Twitterze po zwycięstwie naszej reprezentacji z Włochami na Euro U-21.

W trakcie meczu profil Akademii Lecha Poznań udostępnił tweeta, podkreślającego, że bramkę zdobył wychowanek ich akademii. Nie trzeba było długo czekać na reakcję. Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa napisał: "Raczej nasz wychowanek. W Poznaniu był tylko przejazdem".

Do wymiany zdań włączył się także prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak, który niedawno założył swoje konto na Twitterze. - Boguś, Ty dowiedziałeś się o Krystianie Bieliku jak on już w Arsenalu był - odpowiedział Leśnodorskiemu. - Karol, ja z tatą Krystiana ustalałem plan gry nim Wy zdaliście sprawę, że w Kole dobrze szkolą... a potem z Arsenem ustaliłem co dalej. No i skasowałem za to 10 milionów złotych. Za część kupiłem Ci w podziękowaniu szampana - odpisał prezesowi Lecha Leśnodorski.

Krystian Bielik swoją karierę rozpoczął w Górniku Konin, skąd w wieku 14 lat trafił do zespołu juniorów Lecha Poznań. W 2014 roku, czyli dwa lata później, Legia zapłaciła za obrońcę 13 tysięcy euro. Pół roku później był on już zawodnikiem Arsenalu, który zapłacił za Bielika ponad 2 miliony euro.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (57)
Krystian Bielik skomentował burzę w Internecie. Odniósł się do wpisu byłego właściciela Legii
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 12 razy 10

  Czyli wygląda na to,że Legia główne co to go umiejętnie sprzedała,a nie wyszkoliła. Bez jaj,w pół roku nie zrobili lwiej części roboty; Leśny zachowuje się jak żaba podstawiająca nogę gdy konia podkuwają.

 • b0sy

  Oceniono 8 razy 6

  Leśnodorski - analfabeta, który potrafi skasować 2 mln euro warte 10 mln zł. Niesamowity facet. Podobny hajs by zdobył, jakby nie wypuścił swego czasu zawodnika będącego poza protokołem na 10 minut meczu kwalifikującego do Ligi Mistrzów. Za te 10 baniek mógł podarować koledze Moskowskoje Igristoje i sprowadzić do Legii paru pierwszoligowych zawodników ze Wschodu (i drugo - i trzecioligowych z Zachodu, w zamian oferując Prosecco).

 • boromir195419

  Oceniono 8 razy 6

  działacze sobie''pogadali'' redaktor zrobił artykuł i osiągnął swoj cel .... podniecacie się bzdurami . ''Ktoś powiedział coś ''

 • robert_wwa

  Oceniono 6 razy 6

  "Burzy" czy wy poszaleliście? Takie drobne szpileczki na TT raczej w formie humorystycznej. A wy drugi dzień to ciągnięcie.

 • rs_81

  Oceniono 3 razy 3

  Nieważne czyj to wychowanek. Ważne, że Legia zrobiła w konia Amikę zgarniając za młodego Bielika około 10 mln zł, wydając niecałe 50 000 zł.

 • smutny55

  Oceniono 3 razy 3

  I o co ta burza .Wychowanek Górnika Konin.Resztę możecie już domalować.

 • christomoltisanti

  Oceniono 3 razy 3

  Mówcie co chcecie o Cyganie , ale za jego czasów Legia jeszcze coś znaczyła. Za kadencji Pudla , Legii nie ma ...

 • piss.off

  Oceniono 5 razy 3

  lesniodorki vs celtik.... bezcenne , zenada , takim BYL prezesem.'wykletych kibicow' ... obecny tez g-no wie ..... , prawnik i ciota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX