Przerażająca kontuzja wschodzącej gwiazdy podczas Euro U-21 [WIDEO]

Hannes Wolf doznał przerażająco wyglądającej kontuzji w trakcie meczu Austrii z Serbią na młodzieżowych mistrzostwach Europy. Piłkarza czeka długa przerwa w grze.

Reprezentacja Austrii świetnie rozpoczęła mistrzostwa Europy do lat 21 wygrywając z Serbią 2:0. Pierwszą bramkę strzelił Hannes Wolf, który w drugiej połowie doznał potwornej kontuzji. Austriaka sfaulował Vukasin Jovanović, który nie trafił w piłkę, a w nogę Wolfa. Ta wygięła się w przerażający sposób i złamała w kostce - Jovanović od razu został ukarany czerwoną kartką.

19-letni Wolf kilka dni temu osiągnął wstępne porozumienie z RB Lipsk i w nadchodzącym sezonie miał grać w niemieckim klubie. 19-letni zawodnik wcześniej występował w Salzburgu, w którym rozegrał aż 40 spotkań, strzelając 11 goli i notując 12 asyst.