Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michniewicz podał skład Polski U-21! Ogromne osłabienie przez zatrucie pokarmowe

Poznaliśmy oficjalny skład reprezentacji Polski U-21 na mecz mistrzostw Europy przeciwko Belgom. Kluczową informacją jest fakt, że od pierwszej minuty mecz zacznie Dawid Kownacki, a także brak Roberta Gumnego, który cierpi na zatrucie pokarmowe.

Czesław Michniewicz zdecydował się wystawić w składzie Dawida Kownackiego już od pierwszej minuty pierwszego meczu mistrzostw Europy U-21 przeciwko Belgom. Oznacza to, że polskim lekarzom udało uporać się z kontuzją, której nabawił się podczas zgrupowania pierwszej reprezentacji przed meczami z Macedonią Północną i Izraelem. W podstawowej jedenastce zabraknie natomiast Roberta Gumnego, który cierpi na zatrucie pokarmowe. Zastąpi go Karol Fila, piłkarz Lechii Gdańsk.

Skład reprezentacji Polski: 

Kamil Grabara - Karol Fila, Mateusz Wieteska, Krystian Bielik, Kamil Pestka - Patryk Dziczek, Filip Jagiełło, Szymon Żurkowski - Konrad Michalak, Dawid Kownacki, Sebastian Szymański.

Przed młodzieżowymi ME trudno stawiać Polakom cele. Ale można mieć względem nich oczekiwania

Oczekuję, że zawodnicy Czesława Michniewicza na młodzieżowych mistrzostwach Europy zaprezentują się z najlepszej strony, nie dadzą się pożreć turniejowym emocjom i stresowi. Chcę zobaczyć reprezentację, jaką widziałem w ostatnich 30 minutach meczu z Portugalią w Zabrzu (0:1) czy rewanżu w Chaves (3:1) - pisze Konrad Ferszter, wysłannik Sport.pl na mistrzostwa Europy do lat 21.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Michniewicz podał skład Polski U-21! Ogromne osłabienie przez zatrucie pokarmowe
Zaloguj się
 • adonis79

  Oceniono 2 razy 2

  Redahtory po jakiemu to ?: "Kluczową informacją jest fakt, że od pierwszej minuty mecz zacznie Dawid Kownacki, a także brak Roberta Gumnego, który cierpi na zatrucie pokarmowe."

 • lignan

  0

  Jakie zatrucie pokarmowe..?
  Posr*ł się ze strachu...

 • mecenas_misiura

  0

  Czesław agent 711 wie gdzie dzwonić.

 • grzestoro

  0

  Ja bym tego kucharza wywalil z pracy.
  No chyba ze pzpn oszczedza i zywi pilkarzy przedatowanymi produktami.

 • muminos1

  0

  Gruby ten czeslaw

 • cxubmsqq1

  Oceniono 4 razy -4

  Hmmm, turniej sie jeszcze nie zaczal, a nasi juz dostali s...ke ze strachu.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX