Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Izraelscy dziennikarze zapytali selekcjonera - jak to w ogóle możliwe?! Herzog poirytowany

- Może pan wyjaśnić tę porażkę? Jak to w ogóle możliwe? - pytał selekcjonera jeden z izraelskich dziennikarzy. - Narobiliśmy mnóstwo prostych błędów, ale to nie jest dla nas koniec, nie kończymy. Polska to bardzo silny rywal. Nie mieliśmy szans - bronił się selekcjoner reprezentacji Izraela po porażce 0:4 z Polską.

- Od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie bardzo trudny mecz. W pierwszej połowie mieliśmy kilka szans, mogliśmy strzelić gola, ale w drugiej połowie posypała nam się dyscyplina taktyczna i straciliśmy łatwe gole - mówił po meczu Andreas Herzog.

Gdy jeden z izraelskich dziennikarzy zapytał go: jak taka porażka jest w ogóle możliwa? Odpowiedział: - Narobiliśmy mnóstwo prostych błędów, ale to nie jest dla nas koniec, nie kończymy. Polska to bardzo silny rywal. Nie mieliśmy szans - bronił się wyraźnie poirytowany selekcjoner reprezentacji Izraela.

Ale zaznaczył, że jego kadra chce walczyć o awans. - Przyszła chwila załamania, ale zapewniam, że daliśmy z siebie wszystko. To nie jest dla nas dobry wieczór. Sytuacja w tabeli jest trudna, Polska ma klarowaną sytuację, a my musimy walczyć. Damy z siebie wszystko, zapewniam. Polska była faworytem, ja wierzyłem w moich zawodników, ale po takim meczu musimy wyciągnąć wnioski. Moja rola w tym, że podnieść drużynę na kolejne mecze - zakończył Herzog.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (96)
Izraelscy dziennikarze zapytali selekcjonera - jak to w ogóle możliwe?! Herzog poirytowany
Zaloguj się
 • jabbaryt

  Oceniono 27 razy 15

  Gdyby to nie była reprezentacja Izraela to użyłbym tu słowa 'pogrom'.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 21 razy 9

  Z mlekiem matki. Wszystko jasne.

 • afrokomentator

  Oceniono 21 razy 9

  Szkoda, ze PIątek dostał zakaz cieszenia się po swojemu. Zastanawiam się tylko kto taki zakaz wydał i dlaczego tak się boimy oskarżeń o antysemityzm, że nawet sport jest w to mieszany. Po bramce z Macedonią była cieszynka i nikt nie miał z tym problemu. Dlaczego teraz nie mogło być??
  pozdrawiam i apeluję aby nie być chamem :)

 • alojzy132

  Oceniono 13 razy 7

  Miłe wiadomości.

 • bromborek83

  Oceniono 5 razy 5

  Izraelscy dziennikarze w szoku !!! Tak jakby ich reprezentacja była "Brazylią Morza Śródziemnego" i etatowym uczestnikiem wielkich turniejów... a tymczasem zaraz będzie pół wieku od ich jedynego startu w MŚ, a na Euro nie grali nigdy - raz chyba tylko byli w baraż 20 lat temu i Duńczycy sprawili im ostre lanie ... generalnie zawsze byli raczej dostarczycielami punktów którym czasem udawało się sprawić niespodziankę, balansują na granicy 3 i 4 koszyka i tyle...

 • dobbiaco

  Oceniono 27 razy 5

  ..Przed meczem ich kapitan powiedział,że "wie wiele o holokauście i będą chcieli wygrać ten mecz.."-więc insynuował fałsz historyczny,obwiniający Polaków o holocaust! I DOSTAŁ WP...DOL!😊😊😊Brawo,polska drużyno!Chociaż tak odpłaciłaś żydom za szkalowanie Polski i Polaków!!!

 • mick1972

  Oceniono 13 razy 5

  Ufff, dobrze że nas o antysemityzm po wygraniu z Izraelem nie oskarżyły światowe media...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX