Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski wkurzony na skład reprezentacji Polski i decyzję Brzęczka! "Bardzo dobre źródło"

Jerzy Brzeczek zdecydował, że w obronie zagra Tomasz Kędziora, a nie Maciej Rybus. Decyzja miała nie spodobać się Robertowi Lewandowskiemu, o czym informował Tomasz Smokowski w czasie studia Polsatu Sport.

- Z bardzo, ale to bardzo dobrego źródła wiemy, że Lewandowski był wkurzony, że nie gra Rybus - powiedział Tomasz Smokowski w czasie studia Polsatu Sport przed meczem Polski z Izraelem.

Jerzy Brzęczek zdecydował, że Krzysztof Piątek wystąpi tym razem od pierwszej minuty. Napastnik strzelił w tych eliminacjach już dwie bramki, ale do tej pory strzelał wchodząc na boisko w roli jokera. Interesująca jest również obsada defensywy. Awizowany do składu był Maciej Rybus, ale Brzęczek postawił na bezpieczniejszy wariant z Bereszyńskim na lewej obronie i Kędziorą na prawym boku defensywy.

 - Wiadomo, że Rybus ma najlepsze dośrodkowanie z tej lewej strony w kadrze - dodał Tomasz Smokowski. Decyzja Brzęczka miała nie spowodować się Robertowi Lewandowskiemu, o czym poinformował dziennikarz Polsatu. 

- Wygrał jednak pragmatyzm. Odnieśliśmy zwycięstwa w trzech meczach, a linia obrony funkcjonuje bardzo dobrze, więc nie chcieliśmy niczego w tej formacji zmieniać - wytłumaczył się Brzeczek na antenie TVP Sport.

Biało-czerwoni wystąpią w specjalnych koszulkach przygotowanych specjalnie na obchody 100-lecia PZPN2. Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski pokazał na Twitterze stroje, w których reprezentacja Polski zagra z Izraelem w meczu eliminacji Euro 2020. Początek o 20:45, relacja w Sport.pl

Skład reprezentacji Polski na mecz z Macedonią Północną:

Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek8, Bereszyński- Klich, Krychowiak - Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Piątek.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (60)
Robert Lewandowski wkurzony na skład reprezentacji Polski i decyzję Brzęczka! "Bardzo dobre źródło"
Zaloguj się
 • igan1

  Oceniono 3 razy 1

  " Decyzja Brzęczka miała nie spowodować ! się Robertowi Lewandowskiemu, o czym poinformował dziennikarz Polsatu. " Bez komentarza .

 • zbigniew628

  0

  Może Rybusa trzeba oszczędzić na trudniejsze czasy.Na Izrael nie był potrzebny.

 • Henryk Kwiatkowski

  0

  Lewy miał rację odnośnie Rybusa. Bereszynski nie jest lewym obrońca, w reprezentacji się nie eksperymentuje. Bardzo niecelne podania, nikły przegląd sytuacji. Zawodnicy, którzy grają w klubach na pozycjach, powinni grać na tych samych w kadrze. Sądzę, że Brzęczyszczykiewicz nie powiedział prawdy, dlaczego Rybus siedział cały mecz na ławie.

 • syriana81

  Oceniono 2 razy 0

  Szechter nie judź.

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 0

  Cieszą się jakby Izrael był nie wiadomo jaką potęgą... eh ten polski syjonizm...

 • polar3

  Oceniono 4 razy 0

  A najbardziej Robert jest wkurzony, że nie gra Peszko.

 • megaxs

  Oceniono 4 razy 0

  Ale ten szkieber jest krnąbrny. Jego czas mija. Idzie młode. Czas z Ann zająć się ogródkiem.

 • komandor_mrw

  Oceniono 4 razy 0

  Już wystarczy, że przed MŚ jako nad trener załatwił miejsce Peszce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX