Znamy pary półfinałowe MŚ U-20! Kosmiczny mecz. Gole w 99. i 121. minucie, zdecydowały karne

Poznaliśmy już komplet półfinalistów mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce. Reprezentacja Korei Południowej pokonała po serii rzutów karnych piłkarzy z Senegalu po kosmicznym meczu!

Kibice zebrani na stadionie w Bielsku-Białej nie mogli narzekać na brak emocji. Wydawało się, że pewni awansu do półfinału są Senegalczycy, jednak Koreańczycy doprowadzili do wyrównania w 9. minucie doliczonego czasu gry, doprowadzając do dogrywki. Tam wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Cho Young-Wooka, jednak w 121. minucie wyrównał Amadou Ciss. W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Korei Południowej, którzy wygrali serię rzutów karnych 3:2.

Znamy pary półfinałowe MŚ U-20

Tym samym poznaliśmy już komplet półfinalistów mistrzostw świata U-20. Pierwszą parę stworzą Ukraińcy z Włochami. W drugiej piłkarze z Korei Południowej zmierzą się z reprezentacją Ekwadoru, która pokonała Amerykanów 2:1. Obydwa spotkania odbędą się 11 czerwca. Przegrani w półfinałach zagrają o 3 miejsce w piątek, 14 czerwca. Finał mistrzostw świata U-20 odbędzie się dzień później.