Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Macedonii należał się rzut karny. Uratował nas Krychowiak łapiąc się za... krocze

W końcówce meczu Macedonia Północna - Polska Jan Bednarek zagrał piłkę ręką w naszym polu karnym, ale sędzia zasugerował się sprytnym zachowaniem Grzegorza Krychowiaka i nie przyznał gospodarzom "jedenastki".

W 89. minucie meczu Macedonia Północna - Polska Aleksandar Tajkowski oddał strzał, który Łukasz Fabiański pewnie obronił. Kilka sekund wcześniej gospodarze reklamowali zagranie piłki ręką przez Jana Bednarka, ale sędzia zignorował ich protesty. Jak pokazały powtórki, najprawdopodobniej pomylił się.

Na jednej z powtórek widać, jak piłka po strzale rywala odbiła się od ręki obrońcy Southamptonu. Obok Bednarka stał jednak Grzegorz Krychowiak, który zauważył błąd kolegi i momentalnie złapał się za krocze. W ten sposób pomocnik Lokomotiwu Moskwa chciał zasugerować sędziemu, że piłka po strzale przeciwnika obiła się od jego krocza, a nie od ręki Bednarka. 

Krychowiak uzyskał zamierzony efekt. Arbiter nie przyznał rzutu karnego gospodarzom. Zadecydowała przytomność umysłu naszego pomocnika. - Wspaniała gra aktorska Krychowiaka - komentują internauci. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (127)
Macedonii należał się rzut karny. Uratował nas Krychowiak łapiąc się za... krocze
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 58 razy 52

  Łapanie się za krocze to jedyny element taktyczny trenera Brzęczka, który zadziałał. Brawo!

 • harer

  Oceniono 39 razy 33

  "Uratował nas". Uratował. Wspaniale, cudowanie. To, że zrobił to piłkarz jest słabe, to, że ktoś się tym zachwyca jest bardziej niż żenujące. Uratował wynik ale obnażył gó...aność (profesjonalnego sportu, siebie, zachwyconych dziennikarzy, zachwyconych kibiców).

 • michall94

  Oceniono 23 razy 19

  Jeśli jedynym udanym zagraniem piłkarza w meczu jest złapanie się za krocze, to nie za dobrze to świadczy o jego grze.

 • f1909

  Oceniono 16 razy 14

  Ale jak on profesjonalnie złapał się za krocze ? -- I jeszcze nim potrząsnął !?

 • distepfano

  Oceniono 12 razy 10

  Tak narzekałem na te udziały Krychowiaka w reklamach, a tu się okazało, że on trenował grę aktorską, a przy okazji brał za to pokaźną kaskę. BRAWO Krychowiak !

 • azalka12

  Oceniono 9 razy 9

  Prymitywne oszustwo anie przytomnosc umyslu!

 • caraway

  Oceniono 9 razy 9

  Nie pokazujcie już nic. Zapomnijmy o tym meczu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX