Z Macedonią zadebiutował u Brzęczka i... "Trudno mi mówić o pomyśle selekcjonera"

Reprezentacja Polski pokonała Macedonię Północną 1:0 w eliminacjach do Euro 2020. I choć drużyna Jerzego Brzęczka ma komplet zwycięstw, to trudno szukać pozostałych pozytywów. Zawiedziony postawą reprezentacji był Maciej Rybus, który pojawił się na murawie w drugiej połowie.

34. Tyle minut trzeba było czekać, by Polska w tym meczu oddała strzał. W tym momencie Macedonia na bramkę Łukasza Fabiańskiego uderzała już cztery razy. Ostatecznie Polska wygrała 1:0 po szczęśliwym uderzeniu Krzysztofa Piątka. Jedynym celnym strzale Polaków w tym meczu. Maciej Rybus, który w 69. minucie zmienił Kamila Grosickiego i tym samym zadebiutował w kadrze Brzęczka, nie był zadowolony z gry Polaków.

- Trudno mi mówić o pomyśle selekcjonera, jestem pierwszy raz u niego na zgrupowaniu. Wiemy, że styl nie podoba się kibicom i dziennikarzom. Nam też nie - mówił dziennikarzom po meczu.

Polska po trzech spotkaniach prowadzi w grupie G. Drugi jest Izrael (ma siedem punktów), z którym zagramy w poniedziałek na PGE Narodowym w Warszawie. Początek meczu o 20.45.