Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak o Tomaszu Hajto: Odpowiadanie mu nie ma najmniejszego sensu

- Odpowiadanie mu nie ma najmniejszego sensu - powiedział Grzegorz Krychowiak o Tomaszu Hajcie w rozmowie z Pawłem Wilkowiczem. Jednocześnie dodał, że ostatni sezon w klubie miał udany i uważa, że może dać bardzo dużo reprezentacji.
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (28)
Grzegorz Krychowiak o Tomaszu Hajto: Odpowiadanie mu nie ma najmniejszego sensu
Zaloguj się
 • j666

  Oceniono 10 razy 6

  Jak nie było Grzeska Krychowiaka w Kopenhadze przeciw Danii, to przeciętni Duńczycy włożyli reszcie "orłów" 4:0 na sucho.
  Grzesiek, trzymaj się i nie odpuszczaj :-))

 • belmont33

  Oceniono 7 razy 5

  strategia Wilkowicza - napuścić Krychę na Hajtę, żeby było ciekawie. Powtarzał kilka razy co Hajto powiedział o Krychowiaku, ten nie odnosił się personalnie do Hajty, ale potwierdził, ze nie był w formie. Nie wystarczyło to Wilkowiczowi, więc znów "a Hajto powiedział..." Ten w końcu odpowiedział, że nie chce komentować i jest lead: "Nie bedę odpowiadał...". To było naprawdę najważniejsze z wywiadu? To jest profesjonalne dziennikarstwo sportowe?

 • gelati

  Oceniono 3 razy 3

  Krycha to cienias. Wilkowicz też.

 • sprawazlewa

  Oceniono 5 razy 3

  " Jednocześnie dodał, że ostatni sezon w klubie miał udany i uważa, że może dać bardzo dużo reprezentacji." I kto jeszcze z tym się zgadza? Gajowy Marucha? Uwaga: to może być groźba ( to o reprzezentacji, ale na razie nie wiadomo czy Krychowiak jeszcze może?)

 • plkibic

  Oceniono 2 razy 2

  Hajto to jest zwyczajny prostak i polglowek. Takich się ignoruje a nie odpowiada.

 • zycietowiecej

  Oceniono 4 razy 2

  Grzegorzu, bardzo mądrze zareagowałeś na krytykę Tomasza Hajty.
  łatwo odpowiadać złośliwie na zadaną krytykę. Ty tego nie zrobiłeś.
  W Piśmie Sw., czyli Biblii, w liście do Rzymian 12 rozdziale czytamy: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."
  A Syn Boży, Pan Jezus, czyli Bóg, który przyszedł do nas w ciele powiedział w Ewangelii Łk 6:31: "Jak chcecie, aby ludzie wam czynili, tak i wy im czyńcie."
  fajna stronka ZycieToWiecej

 • aagaj

  Oceniono 2 razy 2

  Obaj cwaniacy siebie warci !

 • grb3

  Oceniono 3 razy 1

  Krychowiak od odejscia z Sevilli nie zagral pol dobrego meczu w kadrze, czlapie po boisku i psuje wszystko czego sie dotknie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX