Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek zdradził, kto będzie bramkarzem reprezentacji Polski w najbliższych meczach kwalifikacji ME 2020

- Pozycja w bramce jest dla nas sprawą jasną. I Wojtek, i Łukasz Fabiański są praktycznie na tym samym poziomie - powiedział Jerzy Brzęczek na poniedziałkowej konferencji prasowej. Po chwili dodał natomiast, kto będzie bronił w zbliżających się meczach z Macedonią Północną i Izraelem.

Macedonia Północna i Izrael, to najbliżsi rywale reprezentacji Polski w kwalifikacjach Euro 2020. Wyjazdowy mecz z pierwszym przeciwnikiem odbędzie się w piątek 7 czerwca. Cztery dni później biało-czerwoni na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmą Izraelczyków.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej, w której udział wzięli Jerzy Brzęczek i Robert Lewandowski, selekcjoner kadry zdradził, kto będzie pierwszym bramkarzem jego drużyny w zbliżających się spotkaniach. - Pozycja w bramce jest dla nas sprawą jasną. I Wojtek, i Łukasz Fabiański są praktycznie na tym samym poziomie - przyznał Brzęczek. - Dlatego teraz naszym pierwszym bramkarzem będzie Łukasz Fabiański - dodał.

Decyzja Brzęczka nie zaskakuje, bo poza Fabiańskim na zgrupowaniu przebywają Łukasz Skorupski i debiutant Rafał Gikiewicz. Wojciech Szczęsny w czerwcowych spotkaniach udziału nie bierze ze względu na uraz kolana.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Jerzy Brzęczek zdradził, kto będzie bramkarzem reprezentacji Polski w najbliższych meczach kwalifikacji ME 2020
Zaloguj się
 • wolfpe

  Oceniono 1 raz 1

  Nieszczęsny kontuzjowany ale ponieważ jest równie dobry jak Fabian, to może jednak zagra? Mimo, że bez nogi ,mimo że bez treningu . Qerwa,poziom dziennikarski poniżej podłogi , tytuł chyba kurski wam podsunął .

 • bigbos

  0

  DYZMA jest pewny,ze wygra....Żeby się czasem nie zdziwil....

 • real_marek

  Oceniono 4 razy 0

  Powiedział, poinformował, ale nie przyznał. To nie to znaczenie drodzy dziennikarze. Nagminnie źle użyte słowo.

 • ton_y

  0

  Czyli temat zastępczy jak co zgrupowanie - kto będzie na bramce, jakby to miało znaczenie! A Kubuś jak ma kontuzje to wujo jaki ma problem żeby go powołaś i rekord nabijać.?!

 • pisobolszewik

  Oceniono 4 razy -2

  Będzie trzeba godnie powitać zespół z państwa położonego w Palestynie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX