Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata! Wystarczył remis z Senegalem

Reprezentacja Polski zremisowała 0:0 z Senegalem w trzecim meczu grupowym na mistrzostwach świata. Ten wynik oznacza, że nasza kadra z trzeciego miejsca awansowała do 1/8 finału!

Polska bardzo dobrze rozpoczęła mecz. Widać było zaangażowanie i agresję u biało-czerwonych. Polska przenosiła ciężar gry na stronę rywala, ale trwało to zaledwie 20 minut. Potem spotkanie się wyrównało, a nam brakowało strzałów. Te w końcówce pierwszej połowy oddali Senegalczycy, ale raz kapitalnie obronił nas Radosław Majecki. 

Wideo pochodzi z serwisu VOD

W drugiej połowie to Polska lepiej opanowała sytuację na boisku. Biało-czerwoni specjalnie nie naciskali, bo remis dawał im awans, ale właściwie nie dopuszczali rywali pod własną bramkę. Duża w tym zasługa stoperów Sobocińskiego i Walukiewicza, którzy odpowiednio asekurowali się na wzajem i nieźle wprowadzali piłkę

Wypaliły także zmiany, bo w końcówce wiele oddechu dał nam Tymoteusz Puchacz, który kilka razy pokazał się na lewym skrzydle, wywalczył kilka fauli i dał oddech obronie. 

Remis oznacza, że Polska ma cztery punkty na swoim koncie i kończy zmagania na czwartym miejscu. Liczba punktów daje nam jednak awans z trzeciego miejsca do 1/8 finału. Polska na swojego rywala musi jednak jeszcze poczekać. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (23)
Polska awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata! Wystarczył remis z Senegalem
Zaloguj się
 • balubalu1

  Oceniono 13 razy 11

  "Remis oznacza, że Polska ma cztery punkty na swoim koncie i kończy zmagania na czwartym miejscu. Liczba punktów daje nam jednak awans z trzeciego miejsca do 1/8 finału"...
  Rozumiem emocje...ale ogarnijcie się odrobinę..

 • malepifko

  Oceniono 9 razy 9

  Wyprzedzili totalnych amatorów z Tahiti, a tytuł na czerwono z wykrzyknikiem, jakby zdobyli mistrzostwo świata.

 • slon2002

  Oceniono 6 razy 6

  cud, naprawdę cud!!! Z turnieju odpadło tylko Tahiti.

 • paulogarnies

  Oceniono 6 razy 6

  Może mi ktoś to wytłumaczyć bo wychodzi mi że powinienem wrócić do szkoły po dalszą edukację by zrozumieć tutejsze wypociny dziennikarskie..
  "Remis oznacza, że Polska ma cztery punkty na swoim koncie i kończy zmagania na czwartym miejscu. Liczba punktów daje nam jednak awans z trzeciego miejsca do 1/8 finału"

 • stach_79

  Oceniono 3 razy 3

  ja cie pierdóle... to zasługa pisu! to znaczy to znaczy że już jestesmy miszczami???

 • ritzy

  Oceniono 2 razy 2

  Do szkoły, nieuki! "Na wzajem" to podstawowy błąd, pisze się razem! Czemu Wam się nie chce sprawdzić pisowni trudniejszych słów? Przeciez w internecie odpowiedź się ma do 5 sekund. Nie dość, że nieuctwo, to jeszcze lenistwo...

 • pijmy_szybciej_bo_sie_sciemnia

  Oceniono 2 razy 2

  Kompromitacja.pl
  Kończymy na czwartym ale awansujemy z trzeciego po wygranej z amatorskim zespolem. Redakcja i piłkarze na tym samym poziomie.

 • abcacy

  Oceniono 2 razy 2

  Panie redaktorze!! Kończymy na czwartym miejscu dzięki czemu awansujemy z trzeciego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX