Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cudowne uderzenie Polaka na MŚ U-20! Wybrano go najpiękniejszym golem dnia

Drużyna Jacka Magiery pokonała w niedzielę reprezentację Tahiti 5:0 podczas mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Jakub Bednarczyk fantastycznym strzałem sprzed pola karnego. Jego trafienie zostało wybrane najładniejszym golem dnia.

Trzy gole w pierwszej połowie, dwa w drugiej. Reprezentacja Polski w drugim meczu fazy grupowej pokonała Tahiti aż 5:0. To zwycięstwo sprawia, że szanse na awans do 1/8 finału MŚ U-20 są duże. W środę zespół Jacka Magiery rozegra mecz prawdy z Senegalem.

Była 18. minuta meczu, gdy do piłki przed polem karnym dopadł Jakub Bednarczyk. Obrońca reprezentacji Polski przyjął ją klatką piersiową, po czym z powietrza uderzył na bramkę Tahiti. Bramkarz naszych rywali nie był w stanie zatrzymać piłki lecącej w samo okienko. Gol zdobyty przed polskiego piłkarza został wybranych najładniejszym trafieniem dnia podczas mistrzostw świata U-20 rozgrywanych w Polsce.

Magiera postawił swoim piłkarzom jasny cel na mecz z Tahiti

- Powiedziałem piłkarzom przed meczem, że mamy strzelić minimum pięć goli. Udało się, cel zrealizowany - powiedział po meczu z Tahiti Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 20. Polacy wygrali 5:0 i wciąż są w grze o 1/8 finału.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (4)
Cudowne uderzenie Polaka na MŚ U-20! Wybrano go najpiękniejszym golem dnia
Zaloguj się
  • slimslider

    0

    ...a teraz Senegal; mam nadzieję, że nie zostawią jaj w szatni po przedmeczowej rozprawie Magiery i jego "strategicznym minimum"...(?)

  • zawszetujestem

    Oceniono 1 raz -1

    Skoro 5 to był plan minimum to znaczy, że wynik słaby. Zadowala ich minimum? Co z nich za sportowcy!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX