Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jacek Magiera zaapelował do kibiców reprezentacji Polski. "Jestem wściekły, jestem zły"

- Jestem wściekły, jestem zły. Ale nie skreślajmy tej drużyny. Dajmy tym chłopakom szansę. Mamy piękny turniej, przychodźmy na stadiony z uśmiechem - zaapelował do kibiców reprezentacji Polski Jacek Magiera. Polska przegrała z Kolumbią 0:2 na inaugurację mundialu U-20 w Polsce.

- Znam tych chłopaków i wierzę, że się podniosą. Nie spuścimy głów. Dla nich to też cenne doświadczenie. Pamiętajmy, że to młodzi zawodnicy, którzy dopiero wchodzą w piłkę na zawodowym poziomie. Jeszcze niejednokrotnie przegrają, więc dziś zobaczymy, kto poradzi sobie mentalnie z tą sytuacją i może być piłkarzem na wysokim poziomie. Turniej cały czas trwa, mamy realne szanse na wyjście z grupy - przyznał Jacek Magiera po porażce z reprezentacją Kolumbii.

- Jestem wściekły, jestem zły. Ale nie skreślajmy tej drużyny. Dajmy tym chłopakom szansę. Mamy piękny turniej, przychodźmy na stadiony z uśmiechem - zaapelował selekcjoner Polaków. I dodał: - Jeśli piłkarze wyciągną wnioski i wejdą na wyższy poziom, będziemy mogli mówić o wygranej tego zespołu. Nie skreślajmy tych zawodników, dajmy im szansę na rehabilitację. Liczę, że nadal będziemy mieli wsparcie ze strony kibiców. Jest nam ono bardzo potrzebne. Wspólnie możemy osiągnąć cel - mówił Magiera na konferencji prasowej po pierwszym meczów Polaków na mistrzostwach świata.

Selekcjoner odniósł się również do kontuzji Sebastiana Walukiewicza. - W pierwszej połowie zderzył się z rywalem i w przerwie miał zawroty głowy. Sztab medyczny zdołał doprowadzić go do równowagi, lecz w drugiej części meczu nastąpiło drugie zderzenie i nie mógł on już kontynuować gry. Pojechał do szpitala, czekamy na diagnozę. Dopiero wtedy będziemy wiedzieć więcej - zakończył Magiera.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (66)
Jacek Magiera zaapelował do kibiców reprezentacji Polski. "Jestem wściekły, jestem zły"
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 18 razy 18

  Pan Magiera biegle opanował jedna umiejętność: zaklinanie rzeczywistości.
  Mówi o swych podopiecznych: " - Pamiętajmy, że to młodzi zawodnicy, ..."
  No oczewista oczewistość.
  Zaś zawodnicy pozostałych drużyn, to stare repy, weterani, seniorzy, co zaczynali jeszcze z Kazimierzem Deyną.

 • sobekx

  Oceniono 9 razy 9

  Czy Polski Model Szkolenia Piłkarzy jest w stanie nauczyć kiwania choćby jednego zawodnika w narodzie?

 • jackie53

  Oceniono 7 razy 7

  Ma pan rację panie trenerze, to jeszcze młodzi zawodnicy. Jak będą mieli 60+ będą grali jak z nut!!!

 • seba.ameba

  Oceniono 7 razy 7

  Wszystkich kibiców wierzących dalej w sukces tej reprezentacji i ufającym polskiej myśli szkoleniowej, odsyłam do długiego wywiadu, udzielonego przez Magiere dla TVP. Koleś gada jakby był po szkole specjalnej.

 • dr_rybak

  Oceniono 9 razy 7

  No to jeszcze mecz o wszystko i mecz o honor....

 • peterjk

  Oceniono 7 razy 7

  Z Senegalem może być jeszcze gorzej, niestety ale brakuje naszym odrobiny finezji, techniki ... To można nadrobić gra zespołowa, ale tutaj nie było tego zespołu widać. Świat nam odjechał.

 • d33mariusz

  Oceniono 9 razy 7

  Wyszkolenie tych ludzi jest rodem z extraklapy. Wczoraj zaprezentowali szczyt swoich możliwości. Szkoda tych chłopaków, tak są "szkoleni" w klubach i potem zbierają za to wstyd.

 • rupo13

  Oceniono 7 razy 7

  Polska Myśl Szkoleniowa znowu górą!!!

 • cierniooczek

  Oceniono 6 razy 6

  panie Magiera, mam nadzieje że selekcja była sprawiedliwa a nie umowy biznesy i kasa.
  To są następcy 1 kadry ?!?!?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX