Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Groźna kontuzja polskiego obrońcy na otwarcie mundialu. Został zniesiony na noszach

Sebastian Walukiewicz z Pogoni Szczecin miał być liderem kadry U-20, która rozpoczęła mistrzostwa świata. Niestety, obrońca w pierwszej połowie popełnił katastrofalny błąd, a potem opuścił boisko na noszach. Wszystko przez uderzenie w głowę w pierwszych minutach spotkania.

Sebastian Walukiewicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy reprezentacji Jacka Magiery. Już teraz wiadomo, że piłkarz od przyszłego sezonu będzie grać w Serie A, bo Cagliari zapłaciło za niego aż cztery miliony euro. Niestety, początek mundialu u-20 jest dla niego katastrofalny. 

Walukiewicz w 24. minucie zaliczył koszmarne podanie do Sobocińskiego, a piłkę przed polem karnym przejął Angulo. Kolumbijczyk bez problemu pokonał Majeckiego. Warto jednak zaznaczyć, że kilka minut wcześniej Walukiewicz zaliczył bardzo mocne uderzenie w głowę przy walce o górną piłkę. Mimo że wydawało się, że piłkarz jest w stanie grać, to w drugiej połowie w pewnym momencie położył się na trawie i złapał za głowę. Zawodnikiem od razu zajęły się służby medyczne, a Polak opuścił boisko na noszach

Wiele wskazuje na to, że obrońca mógł doznać wstrząśnienia mózgu, chociaż dokładne informacje zostaną podane po badaniach. 

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (8)
Groźna kontuzja polskiego obrońcy na otwarcie mundialu. Został zniesiony na noszach
Zaloguj się
 • wlkp88

  Oceniono 2 razy 2

  Kluczowy Gracz ja pier...le .Najgorszy na boisku

 • raczkowski

  Oceniono 1 raz 1

  Błąd w tekście - to był kluczowy gracz Kolumbii.

 • Tadeusz Styrc

  0

  Kluczowy gracz !hahaha Popełnił kuriozalny błąd ,a potem udaje że miał wstrząs mózgu ,jeszcze będzie bohaterem że mimo takiej kontuzji grał. Magiera powinien Nimi wstrząsnąć prawda Stara jak świat obrona powinna grać piłką do przodu a nie w poprzek.No cóż znowu będziemy śpiewać Polacy nic się nie stało

 • andgad

  0

  Gratulacje dla sztabu medycznego za pozwolenie mu grać po uderzeniu!!!

 • Marek Winter

  0

  Trenerze...dlaczego zawodnik po takim urazie grał dalej???
  Natychmist należało go zmienić...
  Czy coś Pana nauczyły zgony na boisku???po podobnych urazach???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX