Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Są ceny biletów na mecz Polska - Izrael. Zdania są mocno podzielone. "Kompletny absurd"

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował ceny biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Izraelem. Mecz pierwszej i drugiej drużyny grupy G odbędzie się 10.06 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bilety na mecz Polska - Izrael będą kosztować dokładnie tyle samo, co wejściówki na mecz z reprezentacją Łotwy. 24.03 kibice nie zapełnili Stadionu Narodowego do ostatniego miejsca. Mecz z trybun obejrzało 51 112 kibiców, a pojemność stadionu wynosi 58 500. Wolne miejsca to efekt m.in. wysokich cen biletów.

Dyskusja na temat cen biletów. "Kompletny absurd" kontra "nie szukajmy dziury w całym"

Ale zdania na temat cen biletów są podzielone. "Miałem się wybrać z dziećmi i z żoną - policzyłem i zrezygnowałem. Kompletny absurd, sektory rodzinne powinny być jeszcze mniejsze". "W miarę rozumiem cenę 180 za miejsce wzdłuż boiska, choć to 2 piętro, ale 140 za drugie piętro za bramkami? Przecież tam do linii końcowej będzie ze 40 metrów i to z początkowych rzędów. Te miejsca są wybitnie przepłacone. No ale póki jest popyt, to i podaż będzie". A to tylko niektóre z opinii kibiców. - Nie szukajmy dziury w całym! Sprawdź ceny biletów na innych stadionach. Jak kogoś nie stać, to ogląda mecz w TV. U nas najtańszy bilet na miejsce siedzące kosztuje 41 euro - napisał Rafał Gikiewicz, polski bramkarz Unionu Berlin, który gra w 2.Bundeslidze.

Polska - Izrael. Ceny biletów bez zmian

Polska - IzraelPolska - Izrael PZPN

Najdroższe bilety, które trafią do sprzedaży, będą kosztować 180 złotych. Miejsce drugiej kategorii to koszt 140 złotych, a trzeciej 80. Dostępne są również bilety rodzinne (80 + 40 złotych) oraz wejściówki dla osób niepełnosprawnych (80 złotych). Bilety trafią do otwartej sprzedaży 9 maja. Mecz z Izraelem odbędzie się 10 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (238)
Są ceny biletów na mecz Polska - Izrael. Zdania są mocno podzielone. "Kompletny absurd"
Zaloguj się
 • podaj.haslo

  Oceniono 56 razy 28

  "Nie szukajmy dziury w całym! Sprawdź ceny biletów na innych stadionach. Jak kogoś nie stać, to ogląda mecz w TV. U nas najtańszy bilet na miejsce siedzące kosztuje 41 euro - napisał Rafał Gikiewicz, polski bramkarz Unionu Berlin, który gra w 2.Bundeslidze."

  No tylko cwaniaczek z drugiej Bundesligi zapomniał, że ludzie w Polsce nie zarabiają tak, jak on i generalnie społeczeństwo niemieckie. Jak kogoś nie stać to mecze w tv? Nawl was łajzy to nawet szkoda czasu marnować przed telewizorem. A na jakiegoś ciecia z 2 ligi niemieckiej już w ogóle.

 • tombro9

  Oceniono 24 razy 20

  Dla tych kibiców, którzy byli na meczu z Łotwa wejście na kolejny mecz ( z Izraelem) powinno być darmowe.

 • kemor234

  Oceniono 20 razy 18

  CENA NIE WARTA WIDOWISKA. OT I CO.
  Pójdę sobie popatrzeć na pomnik Kaczyńskiego. Póki jeszcze stoi ...

 • kuku666

  Oceniono 20 razy 16

  Ale biadolenie. Przecież te 51 tysięcy Januszy na meczu z Łotwą to i tak jest cud możliwy tylko w Polsce. Takiej kopaniny się nie da oglądać a płacić za to prawie 200 złotych to już cyrk.

 • stanislovo9

  Oceniono 17 razy 15

  Za darmo wchodzą najbiedniejsi: posłowie, senatorowie i wielodzietne rodziny.

 • hotin

  Oceniono 27 razy 13

  Za oglądanie takiego widowiska na poziomie podwórkowym,to PZPN powinien dopłacać każdemu kibicowi- Januszowi czy Grażynie.

 • j666

  Oceniono 16 razy 10

  Na Narodowym nie ma kiboli i atmosfery piłkarskiej, jest piknik i najważniejsze są popcorn, cola, frytki, piwo. prawie nie da się oglądać bo ciągle ktoś zamiast kibicowac to wstaje i lezie po żarcie, jakby w domu nie miał, za chwilę wraca i jeszcze Ci na kurtkę wyleje.
  Kiedyś się spóżniłem parę minut po rozpoczęciu i pytam gościa obok "Krychowiak gra"? Facio na mnie wybałusza oczy i mówi "...nie wiem... nie znam się...", no załamka :-(

 • mhjunior007

  Oceniono 14 razy 10

  Zdania "mocno podzielone"? Bo piłkarz Gikiewicz podał kompletnie absurdalny argument z kraju o zupełnie innym poziomie zamożności i znacznie większej sile nabywczej pieniądza?
  Tu zdania nie są "mocno podzielone". Bilety są za drogie i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX