Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #7. "Grosicki byłby wart 30-40 mln euro". Boniek zdradza, jakiej jednej rzeczy brakuje Kamilowi Grosickiemu

Prezes PZPN Zbigniew Boniek w siódmym odcinku "Sekcji Piłkarskiej" ocenił, że Kamil Grosicki byłby wart 30-40 mln euro, gdyby tylko poprawił jeden element swojej gry. Zbigniew Boniek i dziennikarz Canal+ Sport Tomasz Ćwiąkała byli gośćmi Pawła Wilkowicza i Michała Gąsiorowskiego.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Całość siódmego odcinka "Sekcji Piłkarskiej" do obejrzenia tutaj:

 

Dotychczasowe odcinki Sekcji Piłkarskiej:

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (27)
Sekcja Piłkarska #7. "Grosicki byłby wart 30-40 mln euro". Boniek zdradza, jakiej jednej rzeczy brakuje Kamilowi Grosickiemu
Zaloguj się
 • radek_sziwa

  Oceniono 13 razy 9

  Nie wiem czego mu brakuje, nie bede tego ogladal. Wedlug mnie koles nie ma przede wszystkim kondycji do biegania 90 minut. To co natomiast ma to tak z 8 lat za duzo.

 • pawel.ccc

  Oceniono 4 razy 4

  Kamil Grosicki za niecałe 3 miesiące kończy 31 lat i niczego nie zmieni. Ze starej szkapy nie zrobi się konia wyścigowego." Grosik" przegrywa walkę z PESEL i tego nie da się przeskoczyć. Swoją drogą ciekawe skąd Boniek wziął te 30-40 milionów euro skoro Transfermarkt wycenia go na 5 milionów euro a jego wartość transferowa nigdy nie przekroczyła 7 milionów.

 • klawiatura1979

  Oceniono 3 razy 3

  Biega szybciej niż myśli. A myśli niewiele. Taki jeździec bez głowy. Jak Peszko. Czasem coś wyjdzie fuksem. Częściej klapa.

 • hen354

  Oceniono 3 razy 3

  Chodzi o gre prawa noga.

 • lukasgld

  Oceniono 3 razy 3

  Grosicki to średniak. Musiałby dużo poprawić. Ma przebłyski.

 • g106

  Oceniono 2 razy 2

  Mam obejrzeć cały odcinek, żeby się dowiedzieć czego brakuje Grosickiemu? To jakaś kpina. Nie wiem co ma złotousty na myśli ale w sumie to ja wiem czego, kondycji Kamilku. Mecz trwa 90 minut i przez tyle trzeba harować a nie jakieś 10 robiąc raptem 2-3 akcje

 • jurij83

  Oceniono 4 razy 2

  Ja byłbym warty 100 milionów gdybym tylko poprawił 3 rzeczy - szybkość, technikę i strzał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX