Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łotewskie media zadowolone po meczu. "Polska była pod ogromną presją"

Łotewskie media są bardzo zadowolone z postawy tamtejszej kadry w meczu z Polską w eliminacjach Euro 2020. - Polska była pod ogromną presją do 76. minuty - piszą.

Polska pokonała Łotwę 2:0, ale pierwszego gola strzeliła dopiero w 76. minucie - zrobił to Robert Lewandowski po podaniu Arkadiusza Recy. Drugą bramkę kilka minut później zdobył Kamil Glik, co przesądziło o drugim zwycięstwie ekipy Jerzego Brzęczka w eliminacjach Euro 2020.

- Łotwa musiała uznać wyższość silnej polskiej ekipy, ale do 76. minuty broniła dostępu do swojej bramki w wyśmienity sposób - pisze łotewski TV Net. - Dużo ostrej walki fizycznej na mokrym boisku. Łotwa zaczęła spotkanie od ataków i przeszkadzała rywalom w rozegraniu. W 35. minucie znakomity kontratak Gutkowskisa zakończył się szokującym faulem. Polska była pod presją do momentu strzelenia pierwszego gola.

- Reprezentacja Łotwy spisała się zaskakująco dobrze. Nie tylko broniła się, ale również atakowała w pierwszej połowie i miała więcej strzałów. W drugiej bramkarz Pavels Steinbors kilka razy ratował swoich kolegów - pisze portal Delfi.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Łotewskie media zadowolone po meczu. "Polska była pod ogromną presją"
Zaloguj się
 • zaginiony_palik

  Oceniono 9 razy 7

  Łotwa rozegrała znakomity mecz i zajęła 2 miejsce, a Polska była przedostatnia.

 • ja_prostak

  Oceniono 5 razy 3

  Łotwo ojczyzno moja..

 • gunston

  Oceniono 9 razy -1

  Łotewskie media zadowolone z przegranego meczu a polskie media niezadowolone z meczu wygranego. Najwyraźniej poziom oczekiwań w obydwu krajach znacząco się różni. Ciekawe dlaczego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX