Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arnautović pochwalił Polaka. Za to Arkadiusz Milik jest krytykowany przez Austriaków

Arkadiusz Milik był zaskakująco bezbarwny, a po golu ulubieńca polskich kibiców Krzysztofa Piątka fani już cieszyli się z wygranej - piszą austriackie media.

- Na stadionie pojawiło się wielu ludzi ubranych na czerwono-biało, ale ze słowem "Polska" na szalikach - pisze austriacki Kurier zauważając, że nie wszystkie bilety na ten mecz sprzedały się pomimo atrakcyjnego rywala. Nasi rywale żałują kilku niewykorzystanych okazji, m.in. tej przez Marka Janko w końcówce spotkania. - Wiedzieliśmy, że Polska to mocny rywal. Zaczęliśmy dobrze, przeważaliśmy przez pierwsze 25 minut, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji - powiedział po meczu Valentino Lazaro. Za to postawę Wojciecha Szczęsnego pochwalił Marko Arnautović, jedna z największych gwiazd Austriaków. Dodał, że "to dobrze, że taki zespół jak Polska okazał nam tyle szacunku", odnosząc się do postawy ekipy Jerzego Brzęczka na początku spotkania. - Nigdy w swoim życiu nie byłem tak zły. Zagraliśmy tak dobry mecz, ale przegraliśmy - powiedział Arnautović.

Arkadiusz Milik "bezbarwny"

- Polski atak klasy światowej Lewandowski - Milik w pewnym momencie pozostawał zaskakująco bezbarwny - pisze Salzburger Nachrichten. ORF zauważyło, że Arkadiusz Milik był "bezbarwny", mimo że niedawno spisał się znakomicie w meczach Napoli z Salzburgiem w Lidze Europy. - Krzysztof Piątek stał tam, gdzie powinien stać napastnik - tak opisano bramkę napastnika Milanu i "ulubieńca polskich kibiców, po której fani cieszyli się, jakby już wygrali".

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (15)
Arnautović pochwalił Polaka. Za to Arkadiusz Milik jest krytykowany przez Austriaków
Zaloguj się
 • anita_ani_tamten

  Oceniono 10 razy 6

  Gdyby Piątek w Milanie był tak obsługiwany przez pomocników jak Milik w Napoli to by miał dwa razy więcej bramek niż Ronaldo...

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 1 raz 1

  Zaskakująco? W jakim sensie?
  Zaskakujące to jest wtedy, gdy Milika po 20-30 próbach strzela gola.

 • slimslider

  Oceniono 2 razy 0

  Brak chemii między Lewym i Milikiem, który miewa swoje momenty, ale na Repie to chyba za mało...

 • fryderykus

  Oceniono 3 razy -1

  Mylik jest krytykowany przez wszystkich, w reprezentacji gra piach, czy jego menadzer placi naszym sekcjonerom jakas dole za jego wystawianie? przeciez to jest chore

 • dar61

  Oceniono 3 razy -1

  „Atak klasy światowej Lewandowski - Milik [...] zaskakująco bezbarwny”?
  Do kompletu gwiazdorzy muszą mieć najlepszych z najlepszych i się z nimi zgrać. Wiele miesięcy gry 2x tygodniowo w meczach plus treningi. Tak się udaje tylko w klubach.
  Wczorajszy mecz przy niewielkich poziomem Austriakach był... mierny.
  Jeśli się tym zachwycać, to beze mnie.

  ****
  '...był [„]bezbarwny", mimo że niedawno...' [mimoza, faza PRZECINKOZY]
  >>> ...„bezbarwny" mimo... [BEZ PRZECINKA]

 • kleckiman200

  Oceniono 3 razy -3

  W meczu z Łotwą niech Lewandowski się nie pałęta Piątkowi pod nogami. Niech Lewy stanie za Zielińskim i pomaga reszcie ponieważ na napastnika już się nie nadaje - O strzałów 0 goli i tak ju ż od prawie roku. Nikt za Lewandowskim w kadrze nie przepada poza Peszką tym zdrowsza atmosfera będzie.

 • kochamwyborcza2

  Oceniono 6 razy -4

  A kiedy Milik w kadrze był barwny? To drewno takie że szkoda słow

 • bodzislawiaks

  Oceniono 9 razy -5

  Lewandowski teraz pewnie strzeli słabej ŁOTWIE po prawie roku czasu w kadrze... i będzie WooW. Ostatnio Litwie teraz Łotwie - takim słabeuszom strzela ostatnio Lewandowski , smutne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX