Leroy Sane brutalnie sfaulowany. "Coś takiego mogło doprowadzić do złamania kości" [WIDEO]

Leroy Sane został brutalnie sfaulowany przez Milana Pavkova podczas środowego meczu towarzyskiego Niemcy - Serbia (1:1). Pomocnik Manchesteru City miał dużo szczęścia, że uniknął poważnej kontuzji.

W 90. minucie towarzyskiego meczu Niemcy - Serbia Milan Pavkov zaatakował nogę Leroya Sane. Niemiec kilka minut leżał na murawie, a gdy się z niej podniósł, nie był w stanie kontynuować gry

Sędzia pokazał Serbowi czerwoną kartkę. - To był brutalny faul. Sane miał szczęście, że skończyło się bez kontuzji, coś takiego mogło doprowadzić do złamania kości - powiedział po meczu Joachim Loew. Selekcjoner reprezentacji Niemiec przyznał jednocześnie, że Sane nie doznał żadnego urazu i będzie mógł zagrać w niedzielę na wyjeździe z Holandią w meczu eliminacji Euro 2020. - Wszystko jest w porządku z moim stawem skokowym i jestem bardzo zadowolony ze swojego występu - przyznał pomocnik Manchesteru City.

Serbowie prowadzili na Volkswagen Arena od 12. minuty. Bramkę dla gości zdobył uderzeniem głową Luka Jović. W 69. minucie wyrównał Leon Goretzka.