Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Austria - Polska. Grzegorz Krychowiak: Nie mówmy o nas, jak o jakimś nadzwyczajnie wyszkolonym technicznie zespole

- Jeśli w futbolu nie będziesz walczyć i biegać, to nie wygrasz. Nie popadajmy w hurraoptymizm i nie mówmy o nas, jak o jakimś nadzwyczajnie wyszkolonym technicznie zespole - przyznał Grzegorz Krychowiak przed meczem Austria - Polska.

Grzegorz Krychowiak wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej przed meczem Austria - Polska na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu. 29-letni pomocnik przyznał, że jest w coraz lepszej formie, a wszystko dzięki dobrze przepracowanemu okresowi przygotowawczemu. - To było dla mnie kluczowe. Od dwóch-trzech-sezonów nie miałem okazji dobrze przepracować obozu. Teraz czuję się lepiej pod względem fizycznym, a to ma ogromny wpływ na moją grę. Od początku roku rozegrałem dopiero trzy spotkania, ale już czuję dużą różnicę - zaznaczył pomocnik reprezentacji Polski.

Co Krychowiak sądzi o czwartkowym spotkaniu z reprezentacją Austrii? - To będzie trudny mecz, ale przyjechaliśmy do Wiednia wygrać. Wiemy, jak ogromne znaczenie dla przebiegu całych eliminacji będzie miało to pierwsze spotkanie. Będziemy bić się i walczyć o dobry wynik - zapewnił.

Zapytany o to, czy polska kadra powinna odpowiadać jakością piłkarską na siłę fizyczną rywali, przyznał: - Jeśli w futbolu nie będziesz walczyć i biegać, to nie wygrasz. Nie popadajmy w hurraoptymizm i nie mówmy o nas, jako o jakimś nadzwyczajnie wyszkolonym technicznie zespole. Dobre wyniki, które osiągaliśmy za kadencji selekcjonera Adama Nawałki, zawdzięczaliśmy solidnej defensywie. Mamy ogromny potencjał w ofensywie, świetnych napastników i na pewno będziemy strzelać gole. Skupmy się więc na tym, aby ich nie tracić - zakończył Krychowiak.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (20)
Austria - Polska. Grzegorz Krychowiak: Nie mówmy o nas, jak o jakimś nadzwyczajnie wyszkolonym technicznie zespole
Zaloguj się
 • 2fat

  Oceniono 6 razy 6

  Od czasu tęgich batów z Senegalem nie mogę dojść do siebie...

 • ikebroflovski

  Oceniono 4 razy 4

  Nie mówimy. Nigdy tego nie robiliśmy.

 • Ksawery Gajewski

  Oceniono 3 razy 3

  Trudno się nie zgodzić. Każdy, nawet najlepszy, zespół musi być organizowany od obrony. Musimy ten mecz wygrać... więc nie możemy tracić głupich goli.

 • azjael

  Oceniono 2 razy 2

  Krycha, podawaj do przodu a nie do tyłu a będzie ok

 • surivv

  Oceniono 2 razy 2

  Powiedzmy sobie szczerze, tak mocnej kadry jak w ostatnich latach nie mieliśmy przez dziesieciolecia, zawodnicy grający, powtarzam grający i to dobrze w najlepszych klubach Europy a trenerzy (Nawałka i Brzeczek) nie mogą stworzyć mocnego zespołu. Ale tak to jest jak na selekcjonera zatrudnia się leszczy bez osiągnięć w fachu trenerskim.

 • marek804

  Oceniono 2 razy 2

  Mądrze gada. Polać mu setkę, albo dwie:)

 • kotprezesa

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze.
  Nie będziemy.

 • baaag

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję że Lewemu przeszła ochota na brylowanie w zdobywaniu bramek i powróci do taktyki z Francji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX