Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja piłkarska #6. Sharksi pobili ultrasów Wisły Kraków? Królewski: Udzielimy prawdziwej odpowiedzi

Zaczepki Janusza Filipiaka w stronę Jarosława Królewskiego, sytuacja Wisły Kraków i pierwszy mecz reprezentacji Polski w tym roku to główne tematy szóstego odcinka Sekcji Piłkarskiej. Gośćmi Pawła Wilkowicza i Sebastiana Staszewskiego byli Jarosław Królewski oraz Mateusz Święcicki.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

W poniedziałkowym odcinku programu, który będzie nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl o godz. 20:00, prowadzący Paweł Wilkowicz i Sebastian Staszewski porozmawiają m.in. derbach Krakowa i zaczepkach Janusza Filipiaka skierowanych do Jarosława Królewskiego. Poruszony zostanie także temat występu Krzysztofa Piątka w derbach Mediolanu. Gospodarze wraz z gośćmi zajmą się również pierwszym tegorocznym meczem reprezentacji Polski. Dodatkowo pytania za pośrednictwem mediów społecznościowych będą mogli zadawać także widzowie.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (24)
Sekcja piłkarska #6. Sharksi pobili ultrasów Wisły Kraków? Królewski: Udzielimy prawdziwej odpowiedzi
Zaloguj się
 • mrblix

  Oceniono 8 razy 8

  Dlaczego to jest w dziale sport.

 • realista00

  Oceniono 26 razy 6

  Ciekawe, czy i jeśli tak - ile, dostał kasy pan Wilkowicz za promowanie pana Królewskiego i jego firmy. Firma działa od kilku lat, cały czas na stratach, z pieniędzy inwestora. Pan Królewski od 2016 roku opowtarza (wystarczy wygoogle'ować), że jest liderem rynku AI i ma setki klientów, a także, że już niedługo (zazwyczaj podaje kolejny rok) jego firm zainwestuje 10-20 mln PLN w rzekome badania.
  A straty jak byly, tak sa. Rok 2017 ta firma zamknela z PRZYCHODEM (nie zyskiem) w wysokości 1 miliona PLN. Serio?! 1 milion to pewnie miesiecznie moze sobie wyplacac Pan Filipiak i stawianie pana Filipiaka w jednym rzedzie z mitomanem Krolewskim ciagle mowiacym o tym samym bez zadnego poparcia w wynikach finansowych jest olbrzymia obraza do Pana Filipiaka. Ktory... ma realny biznes...

 • strange_email

  Oceniono 13 razy 3

  Harry Potter, lat 29, dobrze zbudowany, okularki pierwsza klasa, zainteresowany sportami (ekhm..) szuka dorodnej panny, wiek 18-60, przy pieniadzach, na seks oraz wspolne wojaze biznesowe.
  Znajdz mnie na portalu SeksWHogwarcie.pl, nick: HarryP29cm.

 • segregator-a5

  Oceniono 13 razy 3

  Sekcja Piłkarska i Kamień Filozoficzny

 • odier

  Oceniono 22 razy 2

  Co za Bzdura...facet włożył jakieś drobne nie ze z swojej kieszeni...dostał darmową reklamę...jego firma jedzie na stracie...szuka dawców kapitału a Filipiak co by nie mówić to biznesmen pełną gębą... czy coś jeszcze trzeba dodać?

 • andrzej.duxa

  Oceniono 3 razy 1

  Czy to akcja "Słupy III"?

 • pamejudd

  Oceniono 15 razy 1

  Aż sobie dla zabawy przeczytam ponownie wywiad z tym mitomanem w "Przeglądzie Sportowym"...

 • andrzej2310

  Oceniono 19 razy 1

  Ten gość ciągle się lansuje, niewiele osiągnął, jego firma przynosi straty a tu tylko lansy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX