Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sekcja Piłkarska #5. Kibice narzekają na reprezentanta Polski. Eksperci go zachwalają: Magik!

Piotr Zieliński jest jednym z najbardziej krytykowanych piłkarzy reprezentacji Polski, ale Polak zachwyca innych zawodników i trenerów. - Magik - mówi o nim Vlad Chiriches z Napoli. Zobacz dyskusję o Zielińskim z piątego odcinka Sekcji Piłkarskiej. Materiał wideo poniżej.

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Sekcja Piłkarska #5. Kibice narzekają na reprezentanta Polski. Eksperci go zachwalają: Magik!
Zaloguj się
 • jiddu

  Oceniono 5 razy 3

  Mnie tam nie dziwi, że chwaleni za granicami piłkarze pod okiem trenera amatora wypadają gorzej. To jak na czele dobrej orkiestry postawić dyrygenta disco polo, niby zagra w porządku, bo muzycy to zawodowcy, ale dla znawcy muzyki poziom będzie niski. Dawniej można było się tłumaczyć kiepskimi piłkarzami, ale dzisiaj nie bardzo, ponieważ grają w świetnych klubach i często są czołowymi postaciami i na pewno prowadzą ich lepsi trenerzy od tych, którzy prowadzą ostatnio kadrę. Dając tak dobrym piłkarzom tak słabego trenera Boniek zachowuje się jakby sabotował reprezentację. Od wielu lat reprezentacja nie ma żadnego stylu gry, w jej grze nie widać tego, co widać w grze innych reprezentacji prowadzonych przez profesjonalnych trenerów, czyli jakiś zamysł. Raz się fuksnęło z Niemcami, którzy przecież w meczu mieli ogromną przewagę i Boniek geniusz uznał, że na trenera reprezentacji można brać kogokolwiek. Nie można, trener musi być co najmniej na tej samej półce jakościowej, na której są piłkarze, a więc taki, który miałby szanse być zatrudniony przynajmniej w Milanie.

 • zoro_wieczorowo_poro

  Oceniono 5 razy 3

  Mecze Napoli oglądam tylko dla Zielińskiego. To naprawdę czarodziej

 • debordian

  Oceniono 1 raz 1

  Ale czego się spodziewać, kiedy w reprezentacji ustawia się go na nienaturalnej dla niego pozycji? To tak jakby Glika ustawić na boku pomocy.

 • wolverine_14

  Oceniono 1 raz 1

  W reprezentacji gra na pozycji ofensywnego pomocnika i jest na tej pozycji zazwyczaj totalnie zagubiony, w Napoli najczęściej gra jako środkowy pomocnik i wówczas gra zazwyczaj całkiem nieźle. Niemniej w tym sezonie nie zaliczył ani jednej asysty. To tragiczny wynik jak na piłkarza który ma być rozgrywającym/dostarczycielem asyst.

 • panieleszku

  Oceniono 1 raz 1

  Droga Gazeto, otóż dajecie pod 10 różnymi tytułami linki do jednego wideo. Ja nie wchodzę tu oglądać telewizji, tylko czytać. totalna porażka

 • 0zatkaokakao0

  0

  Lubię poczytać w komentarzach opinii ZNAFCÓW piłki bez szkoły . Klasyczne polaczki cebulaczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX