Kolejne gole Kamila Wilczka. Przypomniał o sobie Jerzemu Brzęczkowi

Kamil Wilczek strzelił kolejne dwie bramki, a Broendby IF zremisowało 3:3 u siebie z Aalborgiem BK. Dla Polaka była to już piętnasta i szesnasta bramka w tym sezonie ligi duńskiej.

Polski napastnik wyszedł na boisko w pierwszej jedenastce i zagrał całe spotkanie. Nasz napastnik wpisał się na listę strzelców już w 28. minucie spotkania, gdy wykorzystał rzut karny, a jego Broendby doprowadziło do wyrównania 1:1. Drugi gol Wilczka padł w 46. minucie spotkania a Polak doprowadził do stanu 2:2

Broendby, aktualny wicemistrz Danii, zajmuje czwarte miejsce w lidze. Na swoim koncie mają 35 punktów, z kolei 58 punktów ma FC Kopenhaga. Kamil Wilczek ma już 16 bramek w lidze, Polak jest jednak na trzecim miejscu w klasyfikacji strzelców. Pierwsze miejsce ma Robert Skov (z FC Kopenhaga), który strzelił już 22 bramki.

W poniedziałek Jerzy Brzęczek ogłosi kadrę na marcowe mecze reprezentacji Polski. Nie będzie w niej Kamila Wilczka, który nie jest powoływany przez nowego selekcjonera.