Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jerzy Brzęczek otrzymał specjalną wiadomość od kibiców. "Dzięki, Polacy rodacy"

Po niedzielnym losowaniu grup MŚ U20 kibice reprezentacji Polski zostawili Jerzemu Brzęczkowi specjalną wiadomość za wycieraczką jego auta. Zasugerowali w niej, jak selekcjoner powinien ustawić drużynę na najbliższe mecze biało-czerwonych.

Jerzy Brzęczek w niedzielę uczestniczył w losowaniu fazy grupowej mistrzostw świata U20, które w tym roku odbędą się w Polsce. Po jego zakończeniu za wycieraczką swojego samochodu znalazł wiadomość, którą przekazali mu kibice. - Panie, graj pan trzema napadziorami. Dzięki, Polacy rodacy - brzmiał napis na kartce, jaką otrzymał selekcjoner. Pod nim widnieje natomiast skład, jaki zdaniem kibiców trener reprezentacji Polski powinien wystawić na najbliższe mecze kadry.

W ataku sugerowanego składu widzimy trzech napastników: Roberta Lewandowskiego, Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika. Wystawienie wspomnianych graczy ofensywnych może sprawić Brzęczkowi największy "problem", bo takiego bogactwa w ataku polska kadra dawno nie miała. 

Jerzy Brzęczek wypowiedział się na temat gry trójką napastników

Na niedawnej konferencji prasowej Brzęczek o możliwość gry trzema napastnikami był pytany, ale jego odpowiedź prawdopodobnie nie zadowoliła kibiców, którzy zostawili trenerowi wiadomość.

- Mamy trójkę wspaniałych napastników. To plus, nie boli mnie przez to głowa. Decyzje odnośnie ustawienia podejmiemy jednak dopiero na zgrupowaniu. Oni wszyscy są bardzo świadomi, zdają sobie sprawę, że zdarzą się mecze, w których nie wszyscy wyjdą na boisko. Wyobrażam sobie, że gramy trójką napastników, bo wyobrazić można sobie wszystko. Ale kluczem jest rozsądek. Musimy wybrać to, co jest najlepsze dla reprezentacji. Starsi pamiętają mecz z Cyprem w Gdańsku, w którym wystawiliśmy czterech czy pięciu napastników, a skończyło się bezbramkowym remisem. Nie chodzi o to, by wystawić najskuteczniejszych zawodników, a takich, dzięki którym drużyna zagra najlepiej. Spotkałem się z Krzysztofem Piątkiem i Robertem Lewandowskim. Widać, że Piątek twardo stąpa po ziemi, jest silny psychicznie - przyznał selekcjoner.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (22)
Kibice zostawili specjalną wiadomość do Jerzego Brzęczka. "Dzięki, Polacy rodacy"
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 5 razy 5

  Ja bym grał trójką Lato-Gadocha-Szarmach. Sprawdzone, po co kombinować? Też jestem Polakiem Rodakiem, jakby co!

 • ikebroflovski

  Oceniono 3 razy 3

  Znafcy

 • piotr33k2

  Oceniono 4 razy 2

  trójką niekoniecznie ale dwójką już tak , to że nie wyszło w meczu z Portugalią to jeszcze nic nie znaczy bo w eliminacjach Nawałka postawił na gre dwójką napastników i był to strzał w dziesiątke. jednym napastnikiem powinnismy grać tylko z dużo lepszymi bardziej renomowanymi drużynami od nas ,a w pozostałych dwójką ,gdy Lewandowski z Piątkiem to Lewy powinien być troche z tyłu bo umie dobrze rozgrywac i podać prostopadle , gdy Lewy z Milikiem to odwrotnie . gdy gra Piątek obojetnie z kim to musi być na samej szpicy najbardziej wysuniety, bo jak nikt inny z niczego możę strzelic bramke w zaskakujący dla wszystkich sposób , Milik tez może grać bardziej z boku na skrzydle i wchodzić do środka ze strzałem na bramke Austria to drużyna z podobnym potencjałem do naszego i powinnismy z nia zagrać dwoma napastnikami .

 • acer0

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki trener tacy i doradcy. Mamy dwuch napastników Lewandowski i Pątek i oni ze sobą świetnie współpracują a Milik najwyżej jak któryś z tych dwóch poprosi o zmianę. Milikowi czaem się cośudaje ustrzelić ale nie nadaje się do gry i jak już w jego klubie mają wątpliwości do jego przydatności. Milik jest za słaby by grać pełny mecz na wysokim poziomie ma czasami zrywy ale też dużo przestojów.

 • kralik111

  Oceniono 1 raz 1

  Cala nasza trojka napadziorow to klasyczne dziewiatki, jak oni maja w trojke grac na jednej pozycji?

 • zen0biusz

  Oceniono 1 raz 1

  Może od razu 5 napastników, 3 bramkarzy, 2 stoperów i jeden pomocnik w środku?

  W końcu im więcej napastników tym więcej goli, prawda?

 • grzespelc

  0

  Jak już, to Linetty, a nie Kuba, a to i tak jest skład na kogoś typu San Marino.

 • mustermann

  0

  Szok i niedowierzanie! Oni potrafią pisać?!

 • segregator-a5

  0

  Jeszcze Teo do kompletu to będzie wariant maksymalnie ofensywny i najazd na przeciwnika. Ławą, mości panowie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX