Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fabiański czy Szczęsny? Kto w bramce reprezentacji? Andrzej Dawidziuk ocenia. Dogrywka w Sport.pl

- Jeszcze nie wiem, kto będzie pierwszym bramkarzem reprezentacji - przyznał Jerzy Brzęczek. - Ode mnie Fabiański i Szczęsny otrzymaliby po 9,5 punktu. Decydujące pół punktu będzie do wywalczenia podczas marcowego zgrupowania - przyznał Andrzej Dawidziuk w programie "Dogrywka" w Sport.pl.

Sztab reprezentacji szczegółowo analizuje grę Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego, a o ostatecznym wyborze zdecydują niuanse - mówi w programie "Dogrywka" w Sport.pl Andrzej Dawidziuk, były trener bramkarzy w reprezentacji Polski, a obecnie koordynator ds. szkolenia bramkarzy w Polskim Związku Piłki Nożnej. Czy da się określić, kto jest obecnie w lepszej formie? I czy błąd Szczęsnego w meczu z Sassuolo może mieć wpływ na wybór pierwszego bramkarza kadry? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Fabiański czy Szczęsny? Kto w bramce reprezentacji? Andrzej Dawidziuk ocenia. Dogrywka w Sport.pl
Zaloguj się
 • lastm10

  Oceniono 9 razy 3

  Czyli znowu Wojtuś będzie twarzą polskiej klęski. Tym razem w Wiedniu. Potem ponownie wróci Fabian, kolejny raz cały na biało.

 • admal16

  Oceniono 2 razy 2

  Ja zdecydowanie wolę Fabiańskiego, ale powiedzmy sobie szczerze - kogo by nie wystawił, obaj są naprawdę mocni. A w kolejce też są nieźli bramkarze ;)

 • xzyzzy

  Oceniono 1 raz 1

  z życia poganiaczy balonówi ich genialnego bacy - odc.152346. a sportpismak myk do kasy.
  ciemny lud to kupił.

 • piotr33k2

  Oceniono 2 razy 0

  Szczęsny bezdyskusyjnie ,bo potrafi obronić coś nie do obronienia dla fabiańskiego ,pokazał to w meczu z Niemcami w eliminacjach ,pokazuje to od czasu do czasu w Juwentusie . Fabiański to dobry bramkarz ale tego czegoś nie ma .

 • ewanwypior

  0

  Nie wiem kto będzie bramkarzem, mówi trener, pozostał rzut monetą

 • polak_maly_111

  Oceniono 2 razy -2

  Fabianskiego byn wystawial przeciwko zespolom ktorych sila sa stale fragmenty gry.. no lepiej gra w powietrzu od szczesnego .. a jak przeciwnik dobrze gra atakiem pozycyjnym i uderza z dystansu duzo .. wtedy szczesny bo lepiej gra nogami i ma lepszy refleks

 • radionieoficjalnie

  Oceniono 4 razy -2

  nie ważne kto broni i tak Polska przegra

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX