Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Tak będzie wyglądał najnowszy ranking FIFA

Reprezentacja Polski utrzyma 20. miejsce w rankingu FIFA, który zostanie opublikowany 20 grudnia. Liderem pozostanie reprezentacja Belgii. Drugie miejsce przypadnie Francji, trzecie Brazylii.

Oficjalny ranking FIFA zostanie opublikowany tuż przed świętami, ale już teraz znamy jego wyniki. Wszystko przez to, że ostatnie mecze najważniejszych reprezentacji zostały rozegrane w listopadzie. Zmiany w porównaniu z ostatnim rankingiem są więc kosmetyczne, a reprezentacja Polski zakończy 2018 roku na 20. miejscu. Liderem rankingu FIFA pozostanie reprezentacja Belgii. Drugie miejsce przypadnie Francji, a trzecie Brazylii. Kadrę Jerzego Brzęczka wyprzedzają m.in. Niemcy (16. miejsce), Meksyk (17. miejsce), Włochy (18. miejsce) i Walia (19. miejsce).

Reprezentacja Polski najlepsza w swojej grupie

Grupowi rywale reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2020 roku zajmują następujące pozycje: Austria (22. miejsce), Słowenia (62. miejsce), Macedonia (68. miejsce), Izrael (90. miejsce) i Łotwa (132. miejsce).Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra 21 marca. Rywalem drużyny Jerzego Brzęczka będzie reprezentacja Austrii. Mecz odbędzie się w Wiedniu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (6)
Reprezentacja Polski. Tak będzie wyglądał najnowszy ranking FIFA
Zaloguj się
 • robek680

  0

  Komenty jak zawsze z tyłka. Nawet miernota nie doczytała do końca.

 • gunston

  0

  Reprezentacja i tak wypada wyżej w rankingu niż polska liga ale wszystko jeszcze przed nami. Brzęczek nad tym pracuje abyśmy wypadli z pierwszej 20. Nie da się już niestety pokombinować z meczami .towarzyskimi.

 • boliver

  0

  Co tu schrott ma do tematu,,

  Gwiazdor z rosji,,!!!!

 • piopon

  0

  Wszystko jest już jasne, idę zrobić wielkiego kupacza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX