El. MME U21. Portugalia - Polska [GDZIE OBEJRZEĆ, TRANSMISJA TV]

Mecz Portugalia - Polska reprezentacji U21 już we wtorek o 18:00. To drugie barażowe spotkanie obu drużyn o awans do młodzieżowych mistrzostw Europy U21. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra. Relacja na żywo w Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

W piątek reprezentacja Polski do lat 21 przegrała u siebie 0:1 z Portugalią w pierwszym meczu barażowym o awans do młodzieżowych mistrzostw Europy, które w przyszłym roku odbędą się we Włoszech i San Marino. Gola dla Portugalczyków zdobył Djogo Jota w 30. minucie spotkania.

El. MME U21: Portugalia - Polska. Transmisja TV

Początek spotkania o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany przez Polsat Sport Extra.

Młodzieżowa reprezentacja Polski jednak awansuje?

- Końcówka meczu pokazała, że mogliśmy uzyskać lepszy wynik. Portugalia to dobry zespół, który ma bardzo dobrze wyszkolonych piłkarzy. Nie uważam jednak, że rywale nas zdominowali, że nie mogliśmy z nimi powalczyć jak równy z równym. Przed rewanżem nie jesteśmy na straconej pozycji i jestem przekonany, że z Portugalii możemy przywieźć awans - powiedział po meczu Bartosz Kapustka.

W podobnych słowach wypowiadał się także trener kadry U21 Czesław Michniewicz. - Wiedzieliśmy, że ten mecz niczego nie przesądzi, teraz dodatkowo wiemy jak grać przeciwko Portugalczykom. Na początku peszyła nas ich swoboda w rozgrywaniu piłki, ale wraz z upływem czasu nabieraliśmy pewności siebie. Portugalia pozostaje faworytem, ale na rewanż jedziemy z nadzieją - powiedział po spotkaniu z Portugalią  Michniewcz.

Nadzieją dla polskich piłkarzy może być druga połowa pierwszego barażowego pojedynku. Co prawda biało-czerwoni nie zdołali odwrócić niekorzystnego rezultatu, ale pokazali w drugiej odsłonie gry kilka dobrych akcji i mnóstwo zaangażowania. Jeśli zagrają w Portugalii odważnie od początku, może uda im się odrobić straty i awansować na MME U21.