Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Bójka w szatni Polaków i zła atmosfera? - Plotki - odpowiadają w kadrze

Grzegorz Krychowiak rzucił się z pięściami na Roberta Lewandowskiego? - Fake newsy - mówi rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. - Nie ma wyników, to można pisać kłamstwa - odpowiada sam Krychowiak.

Od kilku dni w Internecie krąży informacja jakoby po przegranym 0:1 meczu z Czechami pod szatnią reprezentacji Polski doszło do bójki Roberta Lewandowskiego z Grzegorzem Krychowiakiem. Coraz głośniej też o złej atmosferze, jaka rzekomo panuje w drużynie Jerzego Brzęczka.

Piłkarze kadry, z którymi rozmawialiśmy na ten temat, przekonują, że ani w szatni ani pod szatnią nie doszło do żadnego starcia. Nawet w takich nieoficjalnych rozmowach piłkarze tłumaczą, że mimo słabych wyników nie ma w drużynie podziału. Jest natomiast problem pewności siebie, którą reprezentacja straciła przez kilka miesięcy niepowodzeń. Mówił o tym w sobotę Wojciech Szczęsny: że kadrze brakuje teraz wiary w osiągnięcie dobrych wyników w meczach z najlepszymi. – Ale wierzę, że na wiosnę się to zmieni [słaba gra]. Wtedy będziemy drużyną, która zacznie wygrywać – stwierdził bramkarz Juventusu Turyn. A Piotr Zieliński mówił Sport.pl: „Wszyscy chodzą z głowami podniesionymi do góry, nikt nie chowa się w pokojach. Spotykamy się ze sobą, rozmawiamy. O problemach też. Widać, że wszyscy chcą znaleźć jakieś rozwiązanie. Każdemu zależy na tej drużynie”.

Wizyta w muzeum i Szlachetna Paczka

W sobotę plotkę o bójce z Lewandowskim dementował Grzegorz Krychowiak: „To jest totalna nieprawda. Świadczy to o tym, że jak nie ma wyników, można pisać kompletne kłamstwo, aby zrobić trochę szumu”. W tym samym tonie wypowiedział się rzecznik prasowy Jakub Kwiatkowski, który pogłoskę nazwał „fake newsem”.

Do tej pory sztab reprezentacji nie organizował wyjazdów integracyjnych, na co regularnie zgadzał się Adam Nawałka. Gdy drużyna prowadzona przez poprzedniego selekcjonera trenowała w Gdańsku, piłkarze pływali po Bałtyku łodziami motorowymi i oglądali mecz piłkarzy ręcznych. Brzęczek postanowił nie powtarzać używanego przez Nawałkę schematu, ale w końcu dał się namówić Kwiatkowskiemu, który wcielił się w rolę Tomasza Iwana z kadencji Adama Nawałki i w niedzielę zorganizował wizytę kadrowiczów w gdańskim Muzeum II Wojny Światowej. Wcześniej zawodnicy i sztab przygotowywali prezenty w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Do Portugalii reprezentacja wyleci w poniedziałek o godz. 10. Trening przed ostatnim dla Polski meczem w Lidze Narodów rozpocznie się o 17.30 w Guimaraes. Dwie i pół godziny wcześniej w hotelu Melia Braga odbędzie się konferencja prasowa Jerzego Brzęczka. Mecz z Portugalią zacznie się we wtorek o godz. 19.45 na stadionie Estádio D. Afonso Henriques.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (11)
Bójka w szatni Polaków i zła atmosfera? - Plotki - odpowiadają w kadrze
Zaloguj się
 • enedue3

  Oceniono 2 razy 2

  W każdej plotce jest ziarno prawdy! Ja bym tego nie lekceważył. Krychowiakowi powinno się podziękować za słanianie się na boisku i stwarzanie zagrożenia pod bramką naszej drużyny. Jegomość jest słaby piłkarsko jak bibuła.

 • guga15

  Oceniono 1 raz 1

  Realia sa takie, ze nieustraszeni optymisci w spojrzeniu na kadre pokladaja teraz nadzieje w powrocie Bartosza Kapustki, graczy drugoligowej druzyny w Belgii. Czy Lewandowskiego nie lubia niektorzy - chyba prawdopodobne. Polak, swoj, prostak jak my, a sie wybil, za nogawki go i do dolu!

 • j666

  Oceniono 1 raz 1

  Na wiosnę z Maltą, Cyprem i Gibraltarem mamy szane na lepsze wyniki - jakiś remis u siebie. W przyszłym roku na jesieni w dywizji B będziemy mieli w grupie Niemców i Chorwatów.

 • punter

  0

  pobili się o żel do włosów
  żadne tam spięcie

 • acer0

  Oceniono 2 razy 0

  A ja myśłę że była bójka że Krychowiak mógł zaatakować Lewego i chyba tak było. Bo Lewy jak by nie było czy ma świeyną formę czy nie to zawze gra czy w reprezentacji czy w Bayernie i coś zawsze tam ustrzeli. Zaś Krychowiak albo gra w swym klubie albo nie i z zazdrości mógł zaatakować Lewego . I myśłę że ta kontuzja Lewego jest wyolbrzymona a Lewy zrezygnował z gry z Portugalią z powodu właśnie tej bojki i nienawiści niektórych zawodników. I zauważcie czy to w reprezentacji czy w Bayernie skrzydłowi olewaą Lewandowskiego i próbują sami strzelać by zdobyć gola ale jak widać tym skrzydłowym. w Bayernie władze to dostrzegli i dlatego sprzedają Liberyego i Robena bo z tych zawodników Bayern nie ma pożytku. Piłka nożna to jest gra zespołowa a nie grz samolubów i zazdrośników.A co do Brzęczka jesteś ibnorantem bo we wszystkich meczach jakie prowadziłeś powinna para Lewandowski z Piątkiem grać by zgrali się dokładnie a ty ciągle mieszasz tak jak twoja baba w zupie by się nieprzypaliła. Piłka nożna to nie zupa , tu zawodnicy powinni grać ze sobą a tylko co niektórego podmieniać. Cienki z ciebie trenerek tak jak Błaszczykowski którego na siłę wstawiasz by miał jak najwięcej rozegranych meczy w reprezentacji. A co do Bońka czy ty jestweś ślepy i nie widzisz zachowania Brzę czka ze rbi krecią robotę? Bo z tych kilku meczów co najmniej dwa były do wygrania ale nie mieszanką jak kogiel mogiel. Brzęczku rób tak dalej a rozwalisz całkowicie reprezentację i przez lata nie wrócimy na wyżyny piłki nożnej. Będzie tak jak pan Górski osągnął szczyty i po jego odejściu pseudo fachowcy powoli ale skutecznie reprezentację prowadili do upadku.

 • scierplaminoga

  0

  szlachetna nie szlachetna. Przyjechali na kilka dni do Polski i po meczu z Czechami zamiast na regenerację i trening poszli na dyskotekę do Sopotu. Bójki żadnej nie było, to był fakenews, ale koncentracji też nie ma. Kilku uwierzyło, że samą obecnością na boisku będą grali jak za Nawałki na EURO, a reszta albo jest słaba, albo nie chce na boisku umierać za innych i nie lata na tyłku 90 min tylko 20, bo na tyle ma siły i chęci

 • des g

  Oceniono 2 razy 0

  Pierdu pierdu.. kłócą się i tyle. Co mają mówić,że to prawda. Sam Boniek mówił,że jest problem w środku drużyny....że są tarcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX